Fulda EcoControl HP 2 215/55 R16 97 Y promocja 2024

Cena488.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 97
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Fulda EcoControl HP2 to opona klasy medium, będąca nową propozycją producenta na nadchodzący sezon letni. Model HP2 jest udoskonaloną wersją swego poprzednika EcoControl HP, który ze względu na nowoczesne technologie, cieszył się znacznym powodzeniem.

Nowa odsłona bieżnika EcoControl cechuje się asymetryczną rzeźbą bieżnika, która równoważy precyzję prowadzenia i stabilność w trakcie pokonywania zakrętów. Poszerzone rowki centralne, a także rowki obwodowe po bokach wraz z nacięciami poprzecznymi tworzą efektywny system drenażu bieżnika, co sprzyja odprowadzaniu wody i powiększa przyczepność równocześnie w trakcie jazdy jak i hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach.

udoskonalona mieszanka gumowa rozszerza oporność na ścieranie się bieżnika, co wydłuża jej przebiegi i powiększa ekonomię stosowania. Ponadto specjalny rozkład klocków bieżnika, a także projekt ściany bocznej pozwala obniżyć hałas generowany podczas jazdy, poprzez co podróże będą bardziej komfortowe.

Fulda EcoControl HP2 jest prawidłowym wyborem dla kierowców poszukujących opon, które dostarczają zrównoważonej efektywności jazdy i wspierają komfort i bezpieczeństwo podróży.