Fulda SportControl 2 215/40 R17 87 Y promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Fulda SportControl 2 215/40 R17 87 Y oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.01 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Fulda SportControl 2 ( 215/40 R17 87Y XL )
449.01
Oponytanio.pl
Fulda SportControl 2 ( 215/40 R17 87Y XL )
623.98
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 87
Poziom emisji hałasu 67 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

Fulda SportControl 2 - sportowa jazda w każdych warunkach Fulda SportControl 2 to opona letnia UHP (Ultra High Performance) dedykowana do sportowych samochodów osobowych i pojazdów o podwyższonych parametrach mocy.

Pozwala cieszyć się krótszą drogą hamowania na suchych nawierzchniach i nieprzeciętną kontrolą na mokrym podłożu, ograniczając przy tym zużycie paliwa. Specjalnie opracowana struktura bieżnika zapewnia równomierny rozkład nacisku, co optymalizuje powierzchnię kontaktową opony z drogą.

pokaźniejszy obszar stykowy to ulepszona przyczepność i krótsza droga hamowania na suchych nawierzchniach. Rowkowanie bieżnika opony, wytworzone w technice "Multiple AquaFlow", wspomaga efektywne odprowadzanie wody z obszaru powierzchni kontaktowej, minimalizując ryzyko wystąpienia poślizgu hydrodynamicznego.

Mieszanka gumy bieżnika z dodatkiem krzemionki zwiększa przyczepność w deszczowych warunkach, wspierając dynamikę jazdy. Obfite i wzmocnione barki opony obniżają odkształcenia bieżnika, zapewniając tym samym powiększoną precyzję prowadzenia oraz stabilność toru jazdy na zakrętach.

Lekka aerodynamiczna budowa i specjalnie dobrana mieszanka pomaga ograniczać straty energii, poprawiając tym samym produktywność paliwową opony. Ponadto zoptymalizowany kontakt z podłożem uniemożliwia nierównomiernemu zużywaniu się bieżnika, wydłużając jego żywotność oraz czas użytkowania.

Fulda SportControl 2 to opona wspierana niemiecką technologią, lokująca się w niezwykle korzystnym przedziale cenowym dzięki temu proponuje niezrównaną relację jakości do ceny. Świetnie spełni oczekiwania w autach o pokaźniejszej mocy, proponując wysoką skuteczność przy pełnym bezpieczeństwie jazdy.