Fulda SportControl 2 215/45 R17 91 Y promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Fulda SportControl 2 215/45 R17 91 Y oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 438.01 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Fulda SportControl 2 ( 215/45 R17 91Y XL )
438.01
Oponytanio.pl
Fulda SportControl 2 ( 215/45 R17 91Y XL )
644.42
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 91
Poziom emisji hałasu 67 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

Fulda SportControl 2 - sportowa jazda w każdych warunkach Fulda SportControl 2 to opona letnia UHP (Ultra High Performance) przeznaczona do sportowych samochodów osobowych i pojazdów o podwyższonych parametrach mocy.

Pozwala cieszyć się krótszą drogą hamowania na suchych nawierzchniach i znakomitą kontrolą na mokrym podłożu, ograniczając przy tym zużycie paliwa. Specjalnie opracowana struktura bieżnika zagwarantuje równomierny rozkład nacisku, co optymalizuje powierzchnię kontaktową opony z drogą.

większy obszar stykowy to udoskonalona przyczepność i krótsza droga hamowania na suchych nawierzchniach. Rowkowanie bieżnika opony, tworzone w technologii "Multiple AquaFlow", wspomaga skuteczne odprowadzanie wody z obszaru powierzchni kontaktowej, minimalizując ryzyko wystąpienia poślizgu hydrodynamicznego.

Mieszanka gumy bieżnika z dodatkiem krzemionki rozszerza przyczepność w deszczowych warunkach, wspierając dynamikę jazdy. Obszerne i wzmocnione barki opony zniżają odkształcenia bieżnika, gwarantując tym samym powiększoną precyzję prowadzenia i stabilność toru jazdy na zakrętach.

Lekka aerodynamiczna kompozycja i specjalnie dobrana mieszanka pomaga ograniczać straty energii, polepszając tym samym sprawność paliwową opony. Dodatkowo zoptymalizowany kontakt z podłożem uniemożliwia nierównomiernemu zużywaniu się bieżnika, wydłużając jego żywotność oraz czas używania.

Fulda SportControl 2 to opona wspierana niemiecką technologią, lokująca się w szczególnie korzystnym przedziale cenowym dzięki czemu oferuje niedoścignioną relację jakości do ceny. Wyśmienicie stanie na wysokości zadania w autach o większej mocy, oferując wysoką sprawność przy pełnym bezpieczeństwie jazdy.