Fulda SportControl 2 225/45 R17 91 Y promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Fulda SportControl 2 225/45 R17 91 Y oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 445.51 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Fulda SportControl 2 ( 225/45 R17 91Y )
445.51
Oponytanio.pl
Fulda SportControl 2 ( 225/45 R17 91Y )
637.23
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 91
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 67 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

Fulda SportControl 2 - sportowa jazda w każdych warunkach Fulda SportControl 2 to opona letnia UHP (Ultra High Performance) dedykowana do sportowych samochodów osobowych i pojazdów o podwyższonych parametrach mocy.

Pozwala cieszyć się krótszą drogą hamowania na suchych nawierzchniach i rewelacyjną kontrolą na mokrym podłożu, ograniczając przy tym zużycie paliwa. Specjalnie opracowana struktura bieżnika zapewnia równomierny rozkład nacisku, co optymalizuje powierzchnię kontaktową opony z drogą.

pokaźniejszy obszar stykowy to ulepszona przyczepność i krótsza droga hamowania na suchych nawierzchniach. Rowkowanie bieżnika opony, stworzone w technice "Multiple AquaFlow", wspomaga skuteczne odprowadzanie wody z obszaru powierzchni kontaktowej, minimalizując ryzyko wystąpienia poślizgu hydrodynamicznego.

Mieszanka gumy bieżnika z dodatkiem krzemionki rozszerza przyczepność w deszczowych warunkach, wspierając dynamikę jazdy. Szerokie i wzmocnione barki opony zniżają odkształcenia bieżnika, zapewniając tym samym zwiększoną precyzję prowadzenia i stabilność toru jazdy na zakrętach.

Lekka aerodynamiczna konstrukcja i specjalnie dopasowana mieszanka pomaga ograniczać straty energii, udoskonalając tym samym produktywność paliwową opony. Ponadto zoptymalizowany kontakt z podłożem uniemożliwia nierównomiernemu zużywaniu się bieżnika, wydłużając jego żywotność i czas wykorzystywania.

Fulda SportControl 2 to opona wspierana niemiecką technologią, lokująca się w niezwykle prawidłowym przedziale cenowym dzięki temu oferuje niedoścignioną relację jakości do ceny. Genialnie sprawdzi się w autach o większej mocy, proponując wysoką efektywność przy pełnym bezpieczeństwie jazdy.