Fulda SportControl 2 235/45 R17 97 Y promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Fulda SportControl 2 235/45 R17 97 Y oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 420.01 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Fulda SportControl 2 ( 235/45 R17 97Y XL )
420.01
Oponytanio.pl
Fulda SportControl 2 ( 235/45 R17 97Y XL )
544.65
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 235
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 97
Poziom emisji hałasu 66 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

Fulda SportControl 2 - sportowa jazda w każdych warunkach Fulda SportControl 2 to opona letnia UHP (Ultra High Performance) asygnowana do sportowych samochodów osobowych i pojazdów o podwyższonych parametrach mocy.

Pozwala cieszyć się krótszą drogą hamowania na suchych nawierzchniach i wspaniałą kontrolą na mokrym podłożu, ograniczając przy tym zużycie paliwa. Specjalnie opracowana struktura bieżnika gwarantuje równomierny rozkład nacisku, co optymalizuje powierzchnię kontaktową opony z drogą.

większy obszar stykowy to ulepszona przyczepność i krótsza droga hamowania na suchych nawierzchniach. Rowkowanie bieżnika opony, produkowane w technice "Multiple AquaFlow", wspomaga produktywne odprowadzanie wody z obszaru powierzchni kontaktowej, minimalizując ryzyko wystąpienia poślizgu hydrodynamicznego.

Mieszanka gumy bieżnika z dodatkiem krzemionki powiększa przyczepność w deszczowych warunkach, wspierając dynamikę jazdy. Wielkie i umocnione barki opony zniżają odkształcenia bieżnika, gwarantując tym samym rozszerzoną precyzję prowadzenia i stabilność toru jazdy na zakrętach.

Lekka aerodynamiczna konstrukcja i specjalnie dopasowana mieszanka pomaga ograniczać straty energii, polepszając tym samym produktywność paliwową opony. Na dodatek zoptymalizowany kontakt z podłożem zapobiega nierównomiernemu zużywaniu się bieżnika, wydłużając jego żywotność i czas używania.

Fulda SportControl 2 to opona wspierana niemiecką technologią, lokująca się w bardzo dobrym przedziale cenowym dzięki czemu proponuje bezkonkurencyjną relację jakości do ceny. Perfekcyjnie spełni oczekiwania w autach o większej mocy, oferując wysoką efektywność przy pełnym bezpieczeństwie jazdy.