Goodyear Efficientgrip Performance 205/55 R16 91 V promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Goodyear Efficientgrip Performance 205/55 R16 91 V oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 263.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 205/55 R16 91V )
263.00
oponytanio.pl
Goodyear EfficientGrip Performance ( 205/55 R16 91V AO )
288.00
oponytanio.pl
Goodyear EfficientGrip Performance ( 205/55 R16 91V )
296.00
oponytanio.pl
Goodyear EfficientGrip Performance ( 205/55 R16 91V )
311.00
oponytanio.pl
Goodyear EfficientGrip Performance ( 205/55 R16 91V )
357.00
oponytanio.pl

Parametry

Producent:Goodyear
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 91
Indeks prędkości V
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 68 dB
Efektywność paliwowa B
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

Lepsza przyczepność i krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni

Goodyear EfficientGrip Performance to opony letnie klasy premium zaprojektowane do samochodów osobowych. W testach opon model EfficientGrip Performance chwalono za niskie zużycie paliwa, a także swoje cechy na suchej i mokrej nawierzchni i wyważone osiągi.

ulepszone hamowanie na mokrej nawierzchni i niższe opory toczenia

technika WearControl zapewnia adekwatną równowagę między przyczepnością na mokrej nawierzchni a niskimi oporami toczenia, wydłużając czas eksploatacji opony.

Ocena A w kategorii "Przyczepności na mokrej nawierzchni"

Najwyższa ocena osiągalna do uzyskania w ramach klasyfikacji UE w odniesieniu do przyczepności na mokrej nawierzchni.

Pewna jazda dzięki krótszej drodze hamowania

technologia ActiveBraking ulepszony kontakt opony z podłożem, umożliwiając skrócenie drogi hamowania — nawet o dwa metry (8%) na mokrej i o 3% na suchej nawierzchni.

Mniejsze zużycie paliwa

Przy produkcji nowej mieszanki gumowej korzystamy z technologii FuelSaving, by zapewnić ograniczenie strat energii opony. Opory toczenia mniejsze o 18% oznaczają mniejsze zużycie paliwa i oszczędność dla użytkownika.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Marka formuje swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu, a także w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technice i wydajności w branży.

firmę Goodyear rozpoznaje dzisiaj niemal każdy kierowca. Co interesujące, historia nazwy producenta nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest również oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear zawsze inwestował w nowe technologie i rozwój. Dzięki czemu lądownik Apollo 14 został wyekwipowany w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord szybkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z małej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza obecnie 20 bilionów dolarów.