Hankook Dynapro HP2 RA33 265/70 R16 112 H promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hankook Dynapro HP2 RA33 265/70 R16 112 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 666.33 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Hankook Dynapro HP2 RA33 ( 265/70 R16 112H 4PR SBL )
666.33
Oponytanio.pl
Hankook Dynapro HP2 RA33 ( P265/70 R16 112H 4PR OWL )
693.64
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 265
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości H
Indeks nośności 112
Typ pojazdu SUV
Poziom emisji hałasu 70 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

firma Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i progresywność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego prodOpony Hankook to opony zapewniające słuszny poziom osiągów w najlepszej cenie.

zapewniają wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Materiałem produkcyjnym jest postępowa mieszanka gumowa, która zagwarantuje powiększoną solidność na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób gwarantujący szybkie rozpraszanie wody, co zapewnia wysoką niepodatność na zjawisko aquaplaningu.

Tworzywo z którego jest stworzona przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei zapewnia niższe zużycie paliwa. Nowa rzeźba bieżnika ułatwia hamowanie na mokrej nawierzchni. Opony są bardzo należycie wyważone, co zapewnia cichą i komfortową jazdę.jednostajne rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów.

technologia Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią marki Hankook, użytkowana we wszystkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszelkich produktów producenta Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch".

technologia Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją między samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wykonane w oparciu o koncepcję technologii Kontrol i mają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku.

Od skrajnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego producent Hankook szczegółowo analizuje zapotrzebowania klientów i wydobywa ergonomiczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią przeróżne potrzeby kierowców oraz przystosują się do szerokiej gamy stylów jazdy.

Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się za każdym razem o krok do przodu na drodze postępu technicznego, umożliwiającego powodowanie prawdziwych emocji technologia Kontrol zawsze jest na miejscu.