Hankook K125 Ventus Prime 3 185/60 R15 88 H promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hankook K125 Ventus Prime 3 185/60 R15 88 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 329.23 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 185/60 R15 88H XL 4PR SBL )
329.23
Oponytanio.pl
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 185/60 R15 88H XL 4PR SBL )
398.25
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 185
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości H
Indeks nośności 88
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 71 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

producent Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój techniczny i innowacyjność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego prodOpony Hankook to opony zapewniające adekwatny poziom osiągów w najkorzystniejszej cenie.

gwarantują wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Materiałem produkcyjnym jest progresywna mieszanka gumowa, która gwarantuje powiększoną trwałość na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób zapewniający szybkie rozpraszanie wody, co zapewnia wysoką niepodatność na zjawisko aquaplaningu.

Tworzywo z którego jest stworzona przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei zapewnia niższe zużycie paliwa. Nowa rzeźba bieżnika usprawnia hamowanie na mokrej nawierzchni. Opony są niezwykle korzystnie wyważone, co zapewnia cichą i komfortową jazdę.jednostajne rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów.

technologia Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią firmy Hankook, wykorzystywana we wszystkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszelkich produktów producenta Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch".

technika Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją pomiędzy samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wykonane w oparciu o koncepcję technologii Kontrol i posiadają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku.

Od arcytrudnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga poręczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią różnorodne zapotrzebowania kierowców oraz przypasują się do szerokiej gamy stylów jazdy.

Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się za każdym razem o krok do przodu na drodze postępu technicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji technologia Kontrol zawsze jest na miejscu.