Hankook K125 Ventus Prime 3 195/65 R15 91 H promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hankook K125 Ventus Prime 3 195/65 R15 91 H oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 255.88 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91H 4PR SBL )
255.88
Oponytanio.pl
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91H )
275.41
Oponytanio.pl
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91H 4PR SBL )
384.59
Oponytanio.pl
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 195/65 R15 91H SBL )
390.34
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości H
Indeks nośności 91
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 71 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

marka Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i progresywność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego prodOpony Hankook to opony zapewniające adekwatny poziom osiągów w najlepszej cenie.

gwarantują wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Materiałem produkcyjnym jest postępowa mieszanka gumowa, która zapewnia rozszerzoną wytrzymałość na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób gwarantujący prędkie rozpraszanie wody, co zapewnia wysoką oporność na zjawisko aquaplaningu.

Tworzywo z którego jest wytwarzana przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei zapewnia niższe zużycie paliwa. Nowa rzeźba bieżnika usprawnia hamowanie na mokrej nawierzchni. Opony są szczególnie poprawnie wyważone, co zapewnia cichą i wygodną jazdę.jednostajne rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów.

technologia Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią firmy Hankook, stosowana we wszystkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszystkich produktów marki Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch".

technika Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją między samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wykonane w oparciu o koncepcję technice Kontrol i posiadają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przychylność środowisku.

Od skrajnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego marka Hankook szczegółowo analizuje zapotrzebowania klientów i wydobywa poręczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią najróżniejsze zapotrzebowania kierowców i dostosują się do szerokiej gamy stylów jazdy.

Kierowca jest dla nas za każdym razem najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się za każdym razem o krok do przodu na drodze postępu technicznego, umożliwiającego powodowanie prawdziwych emocji technologia Kontrol za każdym razem jest na miejscu.