Hankook K125 Ventus Prime 3 205/60 R16 96 H promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hankook K125 Ventus Prime 3 205/60 R16 96 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 489.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R16 96H XL 4PR SBL )
489.90
Oponytanio.pl
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 205/60 R16 96H XL 4PR SBL )
537.80
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości H
Indeks nośności 96
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

firma Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój techniczny i nowoczesność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego prodOpony Hankook to opony zapewniające stosowny poziom osiągów w najkorzystniejszej cenie.

zapewniają wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Materiałem produkcyjnym jest postępowa mieszanka gumowa, która gwarantuje rozszerzoną trwałość na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób gwarantujący prędkie rozpraszanie wody, co zapewnia wysoką wytrzymałość na zjawisko aquaplaningu.

Tworzywo z którego jest wytworzona przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei gwarantuje niższe zużycie paliwa. Nowa rzeźba bieżnika usprawnia hamowanie na mokrej nawierzchni. Opony są szczególnie prawidłowo wyważone, co gwarantuje cichą i wygodną jazdę.stabilne rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów.

technika Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią firmy Hankook, używana we wszelkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszelkich produktów producenta Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch".

technika Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją między samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są stworzone w oparciu o koncepcję technice Kontrol i posiadają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku.

Od arcytrudnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje zapotrzebowania klientów i wydobywa funkcjonalne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią najróżniejsze zapotrzebowania kierowców i dostosują się do szerokiej gamy stylów jazdy.

Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji technologia Kontrol zawsze jest na miejscu.