Hankook K127 Ventus S1 Evo3 215/40 R18 89 Y promocja 2024

Cena503.66
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 89
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Komfort, sportowy fason, bezpieczeństwo - Hankook Ventus S1 Evo3 K127 - sprawność, która umożliwia jednostajny rozwój w każdym aspekcie Letnia opona Hankook Ventus S1 Evo3 to towar segmentu premium, asygnowana do samochodów sportowych i wszelkich pojazdów o podwyższonych parametrach.

progresywna technologia włókien aramidowych minimalizuje zwiększanie obwodu opony przy wielkich szybkościach w związku z oddziaływaniem siły odśrodkowej i ogranicza deformację bieżnika przez siły boczne, występujące przy gwałtownych zmian kierunku.

polepsza to jednostajne prowadzenie auta w każdych warunkach i zróżnicowanych sytuacjach drogowych. Włókno aramidowe jest uważane za najistotniejszy materiał polimerowy na Ziemi. Znalazło zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak lotnictwo, żegluga morska oraz wojsko.

Jego specyficzna solidność jest większa od żelaza czy stali. Ponad to znamionuje się wysoką odpornością i stabilnością, która zapobiega topnieniu materiału w wysokich temperaturach. Technikę tę zaadaptowano dzisiaj do najnowszego modelu Ventus S1 Evo3.

Nowa mieszanka HSSC z której wytwarzano Ventus S1 Evo3 K127, oparta na oczyszczonej krzemionce wysokiej jakości, wulkanizowanej w niskich temperaturach, gwarantuje pewne prowadzenie i dłuższą żywotność opony.

Asymetryczny bieżnik podzielono na dwie części. Zewnętrzną stronę zaopatrzono w samoblokujące się rowki, które w połączeniu z ramieniem o powiększonej sztywności całkowitą kontrolę i jeszcze lepsze pokonywanie zakrętów.

Część wewnętrzna z trzema dużymi rowkami obwodowymi, a także zwiększoną liczbą bloków, udoskonala produktywność opony podczas poruszania się i hamowania na mokrej nawierzchni, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Ventus S1 Evo3 K127 uzyskała ocenę A w kategorii „przyczepność na mokrej nawierzchni”. Wzmocniony blok ściany bocznej o strukturze kraty upraszcza cyrkulację grzewczą, a także przepływ powietrza po powierzchni opony, co w połączeniu ze zoptymalizowaną ilością bloków na barku, redukuje hałas drogowy gwarantując pełen komfort jazdy.

Opona Hankook Ventus S1 Evo3 będzie nieprzeciętnym wyborem dla sympatyków nowych technologii, które wspierają precyzję prowadzenia, komfort i bezpieczeństwo podróży nawet przy zwiększonych szybkościach. Nadzwyczajne oraz wysoka sprawność, której dostarcza Ventus S1 evo3 K127, została nagrodzona w cenionym teście opon: Auto Bild 09/2019 (225/45R17 94Y) nota: wzorowy