Hankook K127 Ventus S1 Evo3 235/45 R18 98 Y promocja 2024

Cena591.6
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 235
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 98
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Komfort, sportowy fason, bezpieczeństwo - Hankook Ventus S1 Evo3 K127 - wydajność, która zezwala na stabilny rozwój w każdym aspekcie Letnia opona Hankook Ventus S1 Evo3 to produkt segmentu premium, przeznaczona do samochodów sportowych oraz wszystkich pojazdów o podwyższonych parametrach.

postępowa technika włókien aramidowych minimalizuje powiększanie obwodu opony przy znacznych szybkościach w związku z oddziaływaniem siły odśrodkowej i ogranicza deformację bieżnika przez siły boczne, występujące przy gwałtownych zmian kierunku.

ulepsza to jednostajne prowadzenie auta w każdych warunkach i różnorodnych sytuacjach drogowych. Włókno aramidowe jest uważane za najszczególniejszy materiał polimerowy na Ziemi. Znalazło użycie w wielu gałęziach przemysłu takich jak lotnictwo, żegluga morska, a także wojsko.

Jego niepowtarzalna wytrzymałość jest obszerniejsza od żelaza czy stali. Ponad to cechuje się wysoką niepodatnością oraz stabilnością, która zapobiega topnieniu materiału w wysokich temperaturach. Technikę tę zaadaptowano dzisiaj do najnowszego modelu Ventus S1 Evo3.

Nowa mieszanka HSSC z której produkowano Ventus S1 Evo3 K127, oparta na oczyszczonej krzemionce wysokiej jakości, wulkanizowanej w niskich temperaturach, zapewnia pewne prowadzenie i dłuższą żywotność opony.

Asymetryczny bieżnik podzielono na dwie części. Zewnętrzną stronę wyekwipowano w samoblokujące się rowki, które w połączeniu z ramieniem o zwiększonej sztywności pełną kontrolę i jeszcze lepsze pokonywanie zakrętów.

Część wewnętrzna z trzema obfitymi rowkami obwodowymi, a także powiększoną liczbą bloków, poprawia skuteczność opony w trakcie poruszania się i hamowania na mokrej nawierzchni, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Ventus S1 Evo3 K127 uzyskała ocenę A w kategorii „przyczepność na mokrej nawierzchni”. Umocniony blok ściany bocznej o strukturze kraty ułatwia cyrkulację cieplną i przepływ powietrza po powierzchni opony, co w połączeniu ze zoptymalizowaną ilością bloków na barku, redukuje hałas drogowy zapewniając pełen komfort jazdy.

Opona Hankook Ventus S1 Evo3 będzie idealnym wyborem dla fanów nowych technologii, które wspierają precyzję prowadzenia, komfort i bezpieczeństwo podróży nawet przy powiększonych szybkościach. Świetne i wysoka sprawność, której dostarcza Ventus S1 evo3 K127, została nagrodzona w cenionym teście opon: Auto Bild 09/2019 (225/45R17 94Y) nota: wzorowy