Hankook K127 Ventus S1 Evo3 245/35 R19 93 Y promocja 2024

Cena755.18
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 245
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R19
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 93
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Komfort, sportowy fason, bezpieczeństwo - Hankook Ventus S1 Evo3 K127 - sprawność, która pozwala na stabilny rozwój w każdym aspekcie Letnia opona Hankook Ventus S1 Evo3 to artykuł segmentu premium, przeznaczona do samochodów sportowych, a także wszystkich pojazdów o podwyższonych parametrach.

progresywna technologia włókien aramidowych minimalizuje powiększanie obwodu opony przy znacznych szybkościach w związku z oddziaływaniem siły odśrodkowej i ogranicza deformację bieżnika przez siły boczne, występujące przy gwałtownych zmian kierunku.

udoskonala to zrównoważone prowadzenie auta w każdych warunkach i przeróżnych sytuacjach drogowych. Włókno aramidowe jest uważane za najszczególniejszy materiał polimerowy na Ziemi. Znalazło użycie w wielu gałęziach przemysłu takich jak lotnictwo, żegluga morska oraz wojsko.

Jego unikalna trwałość jest obszerniejsza od żelaza czy stali. Ponad to charakteryzuje się wysoką odpornością, a także stabilnością, która uniemożliwia topnieniu materiału w wysokich temperaturach. Technikę tę zaadaptowano dzisiaj do najnowszego modelu Ventus S1 Evo3.

Nowa mieszanka HSSC z której wytworzono Ventus S1 Evo3 K127, oparta na oczyszczonej krzemionce wysokiej jakości, wulkanizowanej w niskich temperaturach, zagwarantuje pewne prowadzenie i dłuższą żywotność opony.

Asymetryczny bieżnik podzielono na dwie części. Zewnętrzną stronę wyekwipowano w samoblokujące się rowki, które w połączeniu z ramieniem o rozszerzonej sztywności całkowitą kontrolę i jeszcze lepsze pokonywanie zakrętów.

Część wewnętrzna z trzema obszernymi rowkami obwodowymi i powiększoną liczbą bloków, polepsza skuteczność opony w trakcie poruszania się i hamowania na mokrej nawierzchni, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Ventus S1 Evo3 K127 uzyskała ocenę A w kategorii „przyczepność na mokrej nawierzchni”. Wzmocniony blok ściany bocznej o strukturze kraty ułatwia cyrkulację grzewczą i przepływ powietrza po powierzchni opony, co w połączeniu ze zoptymalizowaną ilością bloków na barku, redukuje hałas drogowy gwarantując pełen komfort jazdy.

Opona Hankook Ventus S1 Evo3 będzie perfekcyjnym wyborem dla fanów nowych technice, które wspierają precyzję prowadzenia, komfort i bezpieczeństwo podróży nawet przy powiększonych prędkościach. Świetne i wysoka produktywność, której dostarcza Ventus S1 evo3 K127, została nagrodzona w szanowanym teście opon: Auto Bild 09/2019 (225/45R17 94Y) nota: wzorowy