Hankook K127 Ventus S1 Evo3 255/35 R20 97 Y promocja 2024

Cena749.91
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 255
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 97
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Komfort, sportowy styl, bezpieczeństwo - Hankook Ventus S1 Evo3 K127 - produktywność, która umożliwia stabilny rozwój w każdym aspekcie Letnia opona Hankook Ventus S1 Evo3 to towar segmentu premium, przeznaczona do samochodów sportowych, a także wszystkich pojazdów o podwyższonych parametrach.

postępowa technologia włókien aramidowych minimalizuje rozszerzanie obwodu opony przy dużych prędkościach w związku z oddziaływaniem siły odśrodkowej i ogranicza deformację bieżnika przez siły boczne, występujące przy gwałtownych zmian kierunku.

poprawia to stabilne prowadzenie auta w każdych warunkach i różnych sytuacjach drogowych. Włókno aramidowe jest uważane za najistotniejszy materiał polimerowy na Ziemi. Znalazło użycie w wielu gałęziach przemysłu takich jak lotnictwo, żegluga morska i wojsko.

Jego unikalna wytrzymałość jest pokaźniejsza od żelaza czy stali. Ponad to cechuje się wysoką odpornością oraz stabilnością, która uniemożliwia topnieniu materiału w wysokich temperaturach. Technologię tę zaadaptowano teraz do najnowszego modelu Ventus S1 Evo3.

Nowa mieszanka HSSC z której wykonano Ventus S1 Evo3 K127, oparta na oczyszczonej krzemionce wysokiej jakości, wulkanizowanej w niskich temperaturach, gwarantuje pewne prowadzenie i dłuższą żywotność opony.

Asymetryczny bieżnik podzielono na dwie części. Zewnętrzną stronę wyposażono w samoblokujące się rowki, które w połączeniu z ramieniem o powiększonej sztywności całkowitą kontrolę i jeszcze lepsze pokonywanie zakrętów.

Część wewnętrzna z trzema dużymi rowkami obwodowymi, a także powiększoną liczbą bloków, poprawia sprawność opony w trakcie poruszania się i hamowania na mokrej nawierzchni, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Ventus S1 Evo3 K127 uzyskała ocenę A w kategorii „przyczepność na mokrej nawierzchni”. Wzmocniony blok ściany bocznej o strukturze kraty upraszcza cyrkulację grzejną, a także przepływ powietrza po powierzchni opony, co w połączeniu ze zoptymalizowaną ilością bloków na barku, redukuje hałas drogowy gwarantując pełen komfort jazdy.

Opona Hankook Ventus S1 Evo3 będzie wyśmienitym wyborem dla sympatyków nowych technologii, które wspierają precyzję prowadzenia, komfort i bezpieczeństwo podróży choćby przy rozszerzonych szybkościach. Świetne i wysoka skuteczność, której dostarcza Ventus S1 evo3 K127, została nagrodzona w uwielbianym teście opon: Auto Bild 09/2019 (225/45R17 94Y) nota: wzorowy