Hankook K127 Ventus S1 Evo3 265/40 R20 104 Y promocja 2024

Cena955.08
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 265
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 104
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Komfort, sportowy styl, bezpieczeństwo - Hankook Ventus S1 Evo3 K127 - efektywność, która zezwala na zrównoważony rozwój w każdym aspekcie Letnia opona Hankook Ventus S1 Evo3 to towar segmentu premium, dedykowana do samochodów sportowych, a także wszelkich pojazdów o podwyższonych parametrach.

progresywna technologia włókien aramidowych minimalizuje zwiększanie obwodu opony przy wielkich szybkościach w związku z oddziaływaniem siły odśrodkowej, a także ogranicza deformację bieżnika poprzez siły boczne, występujące przy gwałtownych zmian kierunku.

poprawia to jednostajne prowadzenie auta w każdych warunkach i różnorodnych sytuacjach drogowych. Włókno aramidowe jest uważane za najistotniejszy materiał polimerowy na Ziemi. Znalazło użycie w wielu gałęziach przemysłu takich jak lotnictwo, żegluga morska i wojsko.

Jego unikalna solidność jest pokaźniejsza od żelaza czy stali. Ponad to cechuje się wysoką opornością oraz stabilnością, która zapobiega topnieniu materiału w wysokich temperaturach. Technikę tę zaadaptowano teraz do najnowszego modelu Ventus S1 Evo3.

Nowa mieszanka HSSC z której wytwarzano Ventus S1 Evo3 K127, oparta na oczyszczonej krzemionce wysokiej jakości, wulkanizowanej w niskich temperaturach, zagwarantuje pewne prowadzenie i dłuższą żywotność opony.

Asymetryczny bieżnik podzielono na dwie części. Zewnętrzną stronę wyekwipowano w samoblokujące się rowki, które w połączeniu z ramieniem o zwiększonej sztywności całkowitą kontrolę i jeszcze lepsze pokonywanie zakrętów.

Część wewnętrzna z trzema znacznymi rowkami obwodowymi, a także zwiększoną liczbą bloków, poprawia efektywność opony w trakcie poruszania się i hamowania na mokrej nawierzchni, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Ventus S1 Evo3 K127 uzyskała ocenę A w kategorii „przyczepność na mokrej nawierzchni”. Umocniony blok ściany bocznej o strukturze kraty ułatwia cyrkulację grzewczą oraz przepływ powietrza po powierzchni opony, co w połączeniu ze zoptymalizowaną ilością bloków na barku, redukuje hałas drogowy gwarantując pełen komfort jazdy.

Opona Hankook Ventus S1 Evo3 będzie nadzwyczajnym wyborem dla wielbicieli nowych technice, które wspierają precyzję prowadzenia, komfort i bezpieczeństwo podróży choćby przy powiększonych prędkościach. Nieprzeciętne oraz wysoka wydajność, której dostarcza Ventus S1 evo3 K127, została nagrodzona w uznanym teście opon: Auto Bild 09/2019 (225/45R17 94Y) nota: wzorowy