Hankook K127 Ventus S1 Evo3 275/30 R21 98 Y promocja 2024

Cena1231.25
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 275
Wysokość profilu 30
Średnica osadzenia R21
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 98
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Komfort, sportowy styl, bezpieczeństwo - Hankook Ventus S1 Evo3 K127 - produktywność, która umożliwia stabilny rozwój w każdym aspekcie Letnia opona Hankook Ventus S1 Evo3 to artykuł segmentu premium, dedykowana do samochodów sportowych oraz wszelkich pojazdów o podwyższonych parametrach.

postępowa technika włókien aramidowych minimalizuje powiększanie obwodu opony przy wielkich prędkościach w związku z oddziaływaniem siły odśrodkowej oraz ogranicza deformację bieżnika przez siły boczne, występujące przy gwałtownych zmian kierunku.

udoskonala to zrównoważone prowadzenie auta w każdych warunkach i różnych sytuacjach drogowych. Włókno aramidowe jest uważane za najmocniejszy materiał polimerowy na Ziemi. Znalazło zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak lotnictwo, żegluga morska i wojsko.

Jego unikalna solidność jest obszerniejsza od żelaza czy stali. Ponad to charakteryzuje się wysoką niepodatnością oraz stabilnością, która zapobiega topnieniu materiału w wysokich temperaturach. Technikę tę zaadaptowano teraz do najnowszego modelu Ventus S1 Evo3.

Nowa mieszanka HSSC z której produkowano Ventus S1 Evo3 K127, oparta na oczyszczonej krzemionce wysokiej jakości, wulkanizowanej w niskich temperaturach, zagwarantuje pewne prowadzenie i dłuższą żywotność opony.

Asymetryczny bieżnik podzielono na dwie części. Zewnętrzną stronę zaopatrzono w samoblokujące się rowki, które w połączeniu z ramieniem o rozszerzonej sztywności całkowitą kontrolę i jeszcze lepsze pokonywanie zakrętów.

Część wewnętrzna z trzema sporymi rowkami obwodowymi oraz rozszerzoną liczbą bloków, ulepsza skuteczność opony w trakcie poruszania się i hamowania na mokrej nawierzchni, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Ventus S1 Evo3 K127 uzyskała ocenę A w kategorii „przyczepność na mokrej nawierzchni”. Usztywniony blok ściany bocznej o strukturze kraty upraszcza cyrkulację grzewczą oraz przepływ powietrza po powierzchni opony, co w połączeniu ze zoptymalizowaną ilością bloków na barku, redukuje hałas drogowy zapewniając pełen komfort jazdy.

Opona Hankook Ventus S1 Evo3 będzie nieprzeciętnym wyborem dla wielbicieli nowych technice, które wspierają precyzję prowadzenia, komfort i bezpieczeństwo podróży nawet przy rozszerzonych szybkościach. Znakomite i wysoka skuteczność, której dostarcza Ventus S1 evo3 K127, została nagrodzona w uznanym teście opon: Auto Bild 09/2019 (225/45R17 94Y) nota: wzorowy