Hankook K127 Ventus S1 Evo3 285/35 R20 104 Y promocja 2024

Cena985.97
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 285
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 104
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Komfort, sportowy fason, bezpieczeństwo - Hankook Ventus S1 Evo3 K127 - sprawność, która umożliwia jednostajny rozwój w każdym aspekcie Letnia opona Hankook Ventus S1 Evo3 to artykuł segmentu premium, asygnowana do samochodów sportowych oraz wszystkich pojazdów o podwyższonych parametrach.

nowoczesna technologia włókien aramidowych minimalizuje rozszerzanie obwodu opony przy wielkich prędkościach w związku z oddziaływaniem siły odśrodkowej oraz ogranicza deformację bieżnika poprzez siły boczne, występujące przy gwałtownych zmian kierunku.

polepsza to stabilne prowadzenie auta w każdych warunkach i zróżnicowanych sytuacjach drogowych. Włókno aramidowe jest uważane za najistotniejszy materiał polimerowy na Ziemi. Znalazło użycie w wielu gałęziach przemysłu takich jak lotnictwo, żegluga morska oraz wojsko.

Jego unikalna trwałość jest większa od żelaza czy stali. Ponad to charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz stabilnością, która uniemożliwia topnieniu materiału w wysokich temperaturach. Technikę tę zaadaptowano teraz do najnowszego modelu Ventus S1 Evo3.

Nowa mieszanka HSSC z której wytworzono Ventus S1 Evo3 K127, oparta na oczyszczonej krzemionce wysokiej jakości, wulkanizowanej w niskich temperaturach, zapewnia pewne prowadzenie i dłuższą żywotność opony.

Asymetryczny bieżnik podzielono na dwie części. Zewnętrzną stronę wyekwipowano w samoblokujące się rowki, które w połączeniu z ramieniem o powiększonej sztywności całkowitą kontrolę i jeszcze lepsze pokonywanie zakrętów.

Część wewnętrzna z trzema sporymi rowkami obwodowymi, a także rozszerzoną liczbą bloków, polepsza efektywność opony w trakcie poruszania się i hamowania na mokrej nawierzchni, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Ventus S1 Evo3 K127 uzyskała ocenę A w kategorii „przyczepność na mokrej nawierzchni”. Usztywniony blok ściany bocznej o strukturze kraty ułatwia cyrkulację grzewczą, a także przepływ powietrza po powierzchni opony, co w połączeniu ze zoptymalizowaną ilością bloków na barku, redukuje hałas drogowy gwarantując pełen komfort jazdy.

Opona Hankook Ventus S1 Evo3 będzie wspaniałym wyborem dla zwolenników nowych technice, które wspierają precyzję prowadzenia, komfort i bezpieczeństwo podróży choćby przy rozszerzonych prędkościach. Rewelacyjne , a także wysoka efektywność, której dostarcza Ventus S1 evo3 K127, została nagrodzona w cenionym teście opon: Auto Bild 09/2019 (225/45R17 94Y) nota: wzorowy