Hankook K425 Kinergy Eco 155/70 R13 75 T promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hankook K425 Kinergy Eco 155/70 R13 75 T oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 210.83 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Hankook Kinergy Eco K425 ( 155/70 R13 75T 4PR SBL )
210.83
Oponytanio.pl
Hankook Kinergy Eco K425 ( 155/70 R13 75T )
302.90
Oponytanio.pl
Hankook Kinergy Eco K425 ( 155/70 R13 75T )
302.90
Oponytanio.pl
Hankook Kinergy Eco K425 ( 155/70 R13 75T 4PR SBL )
306.05
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 155
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R13
Indeks prędkości T
Indeks nośności 75
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 68 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

producent Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i postępowość nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego prodOpony Hankook to opony zapewniające adekwatny poziom osiągów w najkorzystniejszej cenie.

zapewniają wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Materiałem produkcyjnym jest innowacyjna mieszanka gumowa, która zapewnia zwiększoną odporność na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób zapewniający prędkie rozpraszanie wody, co gwarantuje wysoką wytrzymałość na zjawisko aquaplaningu.

Tworzywo z którego jest wytwarzana przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei zapewnia niższe zużycie paliwa. Nowa rzeźba bieżnika upraszcza hamowanie na mokrej nawierzchni. Opony są szczególnie prawidłowo wyważone, co gwarantuje cichą i wygodną jazdę.stabilne rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów.

technika Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią marki Hankook, używana we wszystkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszystkich produktów marki Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch".

technika Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją pomiędzy samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wykonane w oparciu o koncepcję technice Kontrol i posiadają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy poprzez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku.

Od ekstremalnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wydobywa poręczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią rozmaite zapotrzebowania kierowców i dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy.

Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się za każdym razem o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji technika Kontrol zawsze jest na miejscu.