Hankook K425 Kinergy Eco 205/60 R16 92 V promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hankook K425 Kinergy Eco 205/60 R16 92 V oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 408.46 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Hankook Kinergy Eco K425 ( 205/60 R16 92V 4PR SBL )
408.46
Oponytanio.pl
Hankook Kinergy Eco K425 ( 205/60 R16 92V 4PR SBL )
438.07
Oponytanio.pl
Hankook Kinergy Eco K425 ( 205/60 R16 92V SBL )
495.09
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Hankook
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości V
Indeks nośności 92
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 70 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Mocne strony niski poziom hałasu, oszczędność paliwa

Opis

producent Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój techniczny i progresywność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego prodOpony Hankook to opony gwarantujące trafny poziom osiągów w najkorzystniejszej cenie.

zapewniają wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Materiałem produkcyjnym jest progresywna mieszanka gumowa, która zapewnia powiększoną trwałość na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób gwarantujący szybkie rozpraszanie wody, co zagwarantuje wysoką wytrzymałość na zjawisko aquaplaningu.

Tworzywo z którego jest produkowana przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei zapewnia niższe zużycie paliwa. Nowa rzeźba bieżnika usprawnia hamowanie na mokrej nawierzchni. Opony są wyjątkowo należycie wyważone, co zagwarantuje cichą i komfortową jazdę.stabilne rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów.

technika Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią firmy Hankook, używana we wszystkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszystkich produktów marki Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch".

technika Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją pomiędzy samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są stworzone w oparciu o koncepcję technologii Kontrol i mają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy poprzez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku.

Od skrajnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego marka Hankook szczegółowo analizuje zapotrzebowania klientów i wydobywa poręczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią rozmaite potrzeby kierowców oraz przystosują się do szerokiej gamy stylów jazdy.

Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się za każdym razem o krok do przodu na drodze postępu technicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji technologia Kontrol za każdym razem jest na miejscu.