Kleber Dynaxer HP4 175/65 R15 84 T promocja 2024

Cena338.23
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 175
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości T
Indeks nośności 84
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Kleber Dynaxer HP4 - genialny stosunek jakości do ceny Opona letnia Dynaxer HP4 to efekt dwuletnich prac konstruktorów marki Kleber, pozycjonowana w klasie przeciętnej, dzięki czemu znamionuje ją najlepszy stosunek jakości do ceny.

dedykowana jest do samochodów osobowych wszystkich najpopularniejszych marek jak: Citroën, Peugeot, Renault, Opel, Ford, Nissan, Volkswagen, Audi czy BMW. Inżynierowie położyli nacisk na wysokie cechy, którymi przede wszystkim charakteryzują się opony klasy premium.

Nowa opatentowana mieszanka gumy bieżnika, zaopatrzona w samoblokujące się lamele, ograniczające odkształcenie się opony podczas jazdy, zagwarantuje większą przyczepność opony, tym samym optymalizując drogę hamowania i wspomagając precyzję prowadzenia.

Testy producenta wykazały krótszą drogę hamowania na suchej nawierzchni o 1,5 metra i ulepszoną o 13% trakcję w stosunku do poprzedniego modelu. Przyczepność na zakrętach wspomagana jest poprzez asymetryczny bieżnik z podwójnym rowkiem, umieszczonym w zewnętrznej części, który jednocześnie odpowiada za wydajne odprowadzanie wody spod opony, uniemożliwiając zjawisku aquaplaningu.

Droga hamowania na mokrej nawierzchni została skrócona o 4,7 m. W klasyfikacji etykietowej opony Dynaxer HP4 w rozmiarach 16 i 17 cali w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni uzyskały klasę A, a mniejsze wymiary tj.

14 i 15 cali, klasę B. Nowa technologia blokujących się lameli wpływa na usztywnienie bieżnika w miejscu kontaktu opony z podłożem, co zniża opory toczenia, wpływając należycie na produktywność paliwową oraz obniżenie hałasu.

Opona Kleber Dynaxer HP4 to wspaniała sugestia dla użytkowników poszukujących opony o korzystnych parametrach w słusznym przedziale cenowym.