Kleber Dynaxer HP4 185/55 R14 80 H promocja 2024

Cena610.73
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 185
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R14
Indeks prędkości H
Indeks nośności 80

Opis

Kleber Dynaxer HP4 - świetny stosunek jakości do ceny Opona letnia Dynaxer HP4 to efekt dwuletnich prac konstruktorów firmy Kleber, pozycjonowana w klasie przeciętnej, dzięki czemu charakteryzuje ją najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.

przeznaczona jest do samochodów osobowych wszystkich najpopularniejszych marek jak: Citroën, Peugeot, Renault, Opel, Ford, Nissan, Volkswagen, Audi czy BMW. Inżynierowie położyli nacisk na wysokie cechy, którymi głównie charakteryzują się opony klasy premium.

Nowa zastrzeżona mieszanka gumy bieżnika, wyekwipowana w samoblokujące się lamele, ograniczające odkształcenie się opony w trakcie jazdy, gwarantuje większą przyczepność opony, tym samym optymalizując drogę hamowania i wspomagając precyzję prowadzenia.

Testy producenta wykazały krótszą drogę hamowania na suchej nawierzchni o 1,5 metra i udoskonaloną o 13% trakcję w stosunku do poprzedniego modelu. Przyczepność na zakrętach wspomagana jest poprzez asymetryczny bieżnik z podwójnym rowkiem, umieszczonym w zewnętrznej części, który równocześnie odpowiada za produktywne odprowadzanie wody spod opony, zapobiegając zjawisku aquaplaningu.

Droga hamowania na mokrej nawierzchni została skrócona o 4,7 m. W klasyfikacji etykietowej opony Dynaxer HP4 w rozmiarach 16 i 17 cali w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni uzyskały klasę A, a mniejsze rozmiary tj.

14 i 15 cali, klasę B. Nowa technologia blokujących się lameli wpływa na usztywnienie bieżnika w miejscu kontaktu opony z podłożem, co zniża opory toczenia, wpływając poprawnie na sprawność paliwową, a także obniżenie hałasu.

Opona Kleber Dynaxer HP4 to nadzwyczajna sugestia dla użytkowników poszukujących opony o korzystnych parametrach w stosownym przedziale cenowym.