Kleber Dynaxer HP4 185/65 R15 92 T promocja 2024

Cena314.5
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 185
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości T
Indeks nośności 92
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Kleber Dynaxer HP4 - znakomity stosunek jakości do ceny Opona letnia Dynaxer HP4 to efekt dwuletnich prac konstruktorów producenta Kleber, pozycjonowana w klasie przeciętnej, dzięki temu charakteryzuje ją najlepszy stosunek jakości do ceny.

przeznaczona jest do samochodów osobowych wszelkich najpopularniejszych marek jak: Citroën, Peugeot, Renault, Opel, Ford, Nissan, Volkswagen, Audi czy BMW. Inżynierowie położyli nacisk na wysokie właściwości, którymi z zasady cechują się opony klasy premium.

Nowa opatentowana mieszanka gumy bieżnika, zaopatrzona w samoblokujące się lamele, ograniczające odkształcenie się opony w trakcie jazdy, zagwarantuje pokaźniejszą przyczepność opony, tym samym optymalizując drogę hamowania i wspomagając precyzję prowadzenia.

Testy producenta wykazały krótszą drogę hamowania na suchej nawierzchni o 1,5 metra i lepszą o 13% trakcję w stosunku do poprzedniego modelu. Przyczepność na zakrętach wspomagana jest poprzez asymetryczny bieżnik z podwójnym rowkiem, umieszczonym w zewnętrznej części, który jednocześnie odpowiada za skuteczne odprowadzanie wody spod opony, zapobiegając zjawisku aquaplaningu.

Droga hamowania na mokrej nawierzchni została skrócona o 4,7 m. W klasyfikacji etykietowej opony Dynaxer HP4 w rozmiarach 16 i 17 cali w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni uzyskały klasę A, a mniejsze wymiary tj.

14 i 15 cali, klasę B. Nowa technologia blokujących się lameli wpływa na usztywnienie bieżnika w miejscu kontaktu opony z podłożem, co obniża opory toczenia, wpływając należycie na produktywność paliwową, a także obniżenie hałasu.

Opona Kleber Dynaxer HP4 to idealna sugestia dla użytkowników poszukujących opony o dobrych parametrach w trafnym przedziale cenowym.