Kleber Dynaxer HP4 185/70 R14 88 T promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Kleber Dynaxer HP4 185/70 R14 88 T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 343.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-71%
Kleber Dynaxer HP 4 ( 185/70 R14 88T )
343.29
Oponytanio.pl
Kleber Dynaxer HP 4 ( 185/70 R14 88T )
1175.10
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 185
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R14
Indeks prędkości T
Indeks nośności 88

Opis

Kleber Dynaxer HP4 - nadzwyczajny stosunek jakości do ceny Opona letnia Dynaxer HP4 to efekt dwuletnich prac konstruktorów firmy Kleber, pozycjonowana w klasie średniej, dzięki czemu cechuje ją najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.

przeznaczona jest do samochodów osobowych wszystkich najpopularniejszych marek jak: Citroën, Peugeot, Renault, Opel, Ford, Nissan, Volkswagen, Audi czy BMW. Inżynierowie położyli nacisk na wysokie cechy, którymi z reguły charakteryzują się opony klasy premium.

Nowa opatentowana mieszanka gumy bieżnika, wyposażona w samoblokujące się lamele, ograniczające odkształcenie się opony w trakcie jazdy, gwarantuje obszerniejszą przyczepność opony, tym samym optymalizując drogę hamowania i wspomagając precyzję prowadzenia.

Testy producenta wykazały krótszą drogę hamowania na suchej nawierzchni o 1,5 metra i lepszą o 13% trakcję w stosunku do poprzedniego modelu. Przyczepność na zakrętach wspomagana jest przez asymetryczny bieżnik z podwójnym rowkiem, umieszczonym w zewnętrznej części, który jednocześnie odpowiada za wydajne odprowadzanie wody spod opony, zapobiegając zjawisku aquaplaningu.

Droga hamowania na mokrej nawierzchni została skrócona o 4,7 m. W klasyfikacji etykietowej opony Dynaxer HP4 w rozmiarach 16 i 17 cali w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni uzyskały klasę A, a mniejsze wymiary tj.

14 i 15 cali, klasę B. Nowa technika blokujących się lameli wpływa na usztywnienie bieżnika w miejscu kontaktu opony z podłożem, co zmniejsza opory toczenia, wpływając należycie na wydajność paliwową i obniżenie hałasu.

Opona Kleber Dynaxer HP4 to wspaniała sugestia dla użytkowników poszukujących opony o prawidłowych parametrach w słusznym przedziale cenowym.