Kleber Dynaxer HP4 205/50 R17 93 W promocja 2024

Cena474.84
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 50
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości W
Indeks nośności 93
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Kleber Dynaxer HP4 - wyśmienity stosunek jakości do ceny Opona letnia Dynaxer HP4 to efekt dwuletnich prac konstruktorów producenta Kleber, pozycjonowana w klasie średniej, dzięki czemu znamionuje ją najlepszy stosunek jakości do ceny.

asygnowana jest do samochodów osobowych wszystkich najpopularniejszych marek jak: Citroën, Peugeot, Renault, Opel, Ford, Nissan, Volkswagen, Audi czy BMW. Inżynierowie położyli nacisk na wysokie parametry, którymi na ogół znamionują się opony klasy premium.

Nowa zastrzeżona mieszanka gumy bieżnika, wyposażona w samoblokujące się lamele, ograniczające odkształcenie się opony podczas jazdy, zapewnia obszerniejszą przyczepność opony, tym samym optymalizując drogę hamowania i wspomagając precyzję prowadzenia.

Testy producenta wykazały krótszą drogę hamowania na suchej nawierzchni o 1,5 metra i ulepszoną o 13% trakcję w stosunku do poprzedniego modelu. Przyczepność na zakrętach wspomagana jest przez asymetryczny bieżnik z podwójnym rowkiem, umieszczonym w zewnętrznej części, który równocześnie odpowiada za sprawne odprowadzanie wody spod opony, zapobiegając zjawisku aquaplaningu.

Droga hamowania na mokrej nawierzchni została skrócona o 4,7 m. W klasyfikacji etykietowej opony Dynaxer HP4 w wymiarach 16 i 17 cali w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni uzyskały klasę A, a mniejsze wymiary tj.

14 i 15 cali, klasę B. Nowa technika blokujących się lameli wpływa na usztywnienie bieżnika w miejscu kontaktu opony z podłożem, co obniża opory toczenia, wpływając poprawnie na efektywność paliwową oraz obniżenie hałasu.

Opona Kleber Dynaxer HP4 to wspaniała propozycja dla użytkowników poszukujących opony o dobrych parametrach w stosownym przedziale cenowym.