Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94 V promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94 V oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 324.4 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 94V XL )
324.40
Oponytanio.pl
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 94V XL )
437.50
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości V
Indeks nośności 94

Opis

Kleber Dynaxer HP4 - idealny stosunek jakości do ceny Opona letnia Dynaxer HP4 to efekt dwuletnich prac konstruktorów producenta Kleber, pozycjonowana w klasie przeciętnej, dzięki czemu znamionuje ją najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny.

dedykowana jest do samochodów osobowych wszelkich najpopularniejszych marek jak: Citroën, Peugeot, Renault, Opel, Ford, Nissan, Volkswagen, Audi czy BMW. Inżynierowie położyli nacisk na wysokie atrybuty, którymi z zasady znamionują się opony klasy premium.

Nowa opatentowana mieszanka gumy bieżnika, zaopatrzona w samoblokujące się lamele, ograniczające odkształcenie się opony podczas jazdy, zapewnia obszerniejszą przyczepność opony, tym samym optymalizując drogę hamowania i wspomagając precyzję prowadzenia.

Testy producenta wykazały krótszą drogę hamowania na suchej nawierzchni o 1,5 metra i ulepszoną o 13% trakcję w stosunku do poprzedniego modelu. Przyczepność na zakrętach wspomagana jest poprzez asymetryczny bieżnik z podwójnym rowkiem, umieszczonym w zewnętrznej części, który równocześnie odpowiada za efektywne odprowadzanie wody spod opony, zapobiegając zjawisku aquaplaningu.

Droga hamowania na mokrej nawierzchni została skrócona o 4,7 m. W klasyfikacji etykietowej opony Dynaxer HP4 w rozmiarach 16 i 17 cali w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni uzyskały klasę A, a mniejsze wymiary tj.

14 i 15 cali, klasę B. Nowa technologia blokujących się lameli wpływa na usztywnienie bieżnika w miejscu kontaktu opony z podłożem, co zmniejsza opory toczenia, wpływając poprawnie na sprawność paliwową i obniżenie hałasu.

Opona Kleber Dynaxer HP4 to idealna propozycja dla użytkowników poszukujących opony o korzystnych parametrach w stosownym przedziale cenowym.