Kleber Dynaxer UHP 245/40 R17 91 Y promocja 2024

Cena531.69
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 245
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 91
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

KLEBER Dynaxer UHP – spokój i bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach KLEBER Dynaxer UHP to opona letnia będąca wynikiem dwuletnich prac konstruktorów marki dla jeszcze pokaźniejszej przyczepności i krótszej drogi hamowania.

Zaprojektowaną ją z myślą o szerokiej gamie samochodów osobowych. Asymetryczny bieżnik z dwoma szerokimi rowkami obwodowymi i licznymi nacięciami na barkach opony wspomaga przyczepność na zakrętach i efektywnie odprowadza wodę sprzed czoła opony, co skutecznie broni przed wystąpieniem poślizgu hydrodynamicznego.

Większość wymiarów posiada ocenę A na etykiecie europejskiej w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni. Zoptymalizowana głębokość bieżnika o unikatowej trwałości wydłuża przebieg opony, dzięki temu Dynaxer UHP będzie towarzyszem podróży przez mnóstwo sezonów.

nowoczesna technika samoblokowania się rzeźby bieżnika wspomaga stabilność jazdy na zakrętach, a także przy wyższych prędkościach, ograniczając przy opory toczenia, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa poprzez pojazd.

Wyższa sprawność paliwowa to na dodatek mniejsze zanieczyszczenie środowiska naturalnego. KLEBER Dynaxer UHP będzie doskonałym wyborem dla kierowców ceniących wysoki poziom bezpieczeństwa, a także komfort podróżowania w atrakcyjnym przedziale cenowym.