Matador MPS330 195/65 R16 104 T promocja 2024

Cena660.69
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Matador
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości T
Indeks nośności 104
Typ pojazdu dostawczy
Poziom emisji hałasu 72 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

niezawodna sugestia na lato dla transportu lokalnego i długodystansowego

rodzaj bieżnika: asymetryczny, zwiększone bezpieczeństwo na każdej nawierzchni, rozszerzona żywotność opony, zmniejszone ryzyko aquaplaningu

Matador MPS330 Maxilla 2 to opona letnia klasy ekonomicznej produkowana dla samochodów dostawczych. Towar słowackiego producenta, który wchodzi w skład grupy Continental występuje w wymiarach od 14 do 16 cali i w indeksach szybkości choćby do 190km/h (T).

  • Długie przebiegi
  • stabilna jazda choćby podczas przewożenia ciężkich ładunków
  • Bezpieczne hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni
postępowa technologicznie opona, która nie uszczupla zasobów portfela

solidna konstrukcja bieżnika i niski profil opony zniżają podatność na ścieranie. Zagwarantuje to pokaźniejsze przebiegi i dłuższą żywotność opony.

Stabilność jazdy i trakcja na najwyższym poziomie choćby przy maksymalnej ładowności dzięki zaimplementowaniu nowej mieszanki.

Asymetryczny kształt bieżnika zagwarantuje bezpieczne prowadzenie aut dostawczych na każdej nawierzchni wydajne odprowadzanie wody, dzięki czemu opona Matador MPS330 Maxilla 2 akcentuje się wysoką niepodatnością na zjawisko aquaplaningu.

Gwarancja: 5 lat od daty produkcji.

Opis producenta: Matador to marka opon dla profesjonalistów, która należy do lubianej grupy Continental. Posiada ponad 110 lat doświadczenia w rozwijaniu technice produkcji opon. Wieloletnie tradycje pozwalają dostarczyć na rynek progresywne i wydajne produkty, które spełniają zarówno wysokie kryteria producentów z branży motoryzacyjnej oraz wciąż zmieniającym się oczekiwaniom klientów z rynku wtórnego. Matador to innowacyjna, aktywna i pełna energii marka z wielkimi ambicjami.