Matador MPS330 195/80 R14 106 R promocja 2024

Cena372.12
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Matador
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 80
Średnica osadzenia R14
Indeks prędkości R
Indeks nośności 106
Typ pojazdu dostawczy
Poziom emisji hałasu 72 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

bezawaryjna propozycja na lato dla transportu lokalnego i długodystansowego

typ bieżnika: asymetryczny, zwiększone bezpieczeństwo na każdej nawierzchni, zwiększona żywotność opony, zmniejszone ryzyko aquaplaningu

Matador MPS330 Maxilla 2 to opona letnia klasy ekonomicznej stworzona dla samochodów dostawczych. Towar słowackiego producenta, który wchodzi w skład grupy Continental występuje w wymiarach od 14 do 16 cali, a także w indeksach prędkości nawet do 190km/h (T).

  • Długie przebiegi
  • zrównoważona jazda choćby podczas przewożenia ciężkich ładunków
  • Bezpieczne hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni
innowacyjna technologicznie opona, która nie uszczupla zasobów portfela

potężna kompozycja bieżnika i niski profil opony zmniejszają podatność na ścieranie. Gwarantuje to większe przebiegi i dłuższą żywotność opony.

Stabilność jazdy i trakcja na najwyższym poziomie choćby przy maksymalnej ładowności dzięki zastosowaniu nowej mieszanki.

Asymetryczny kształt bieżnika gwarantuje bezpieczne prowadzenie aut dostawczych na każdej nawierzchni efektywne odprowadzanie wody, dzięki temu opona Matador MPS330 Maxilla 2 podkreśla się wysoką odpornością na zjawisko aquaplaningu.

Gwarancja: 5 lat od daty produkcji.

Opis producenta: Matador to firma opon dla profesjonalistów, która należy do renomowanej grupy Continental. Posiada ponad 110 lat doświadczenia w rozwijaniu technologii produkcji opon. Wieloletnie tradycje pozwalają dostarczyć na rynek nowoczesne i wydajne produkty, które spełniają jednocześnie wysokie wymogi producentów z branży motoryzacyjnej, a także wciąż zmieniającym się oczekiwaniom klientów z rynku wtórnego. Matador to innowacyjna, aktywna i pełna energii firma z wielkimi ambicjami.