Matador MPS330 205/70 R15 106 R promocja 2024

Cena434.78
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Matador
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości R
Indeks nośności 106
Typ pojazdu dostawczy
Poziom emisji hałasu 72 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

bezusterkowa propozycja na lato dla transportu lokalnego i długodystansowego

wariant bieżnika: asymetryczny, powiększone bezpieczeństwo na każdej nawierzchni, rozszerzona żywotność opony, zmniejszone ryzyko aquaplaningu

Matador MPS330 Maxilla 2 to opona letnia klasy ekonomicznej wykonana dla samochodów dostawczych. Artykuł słowackiego producenta, który wchodzi w skład grupy Continental występuje w wymiarach od 14 do 16 cali i w indeksach prędkości nawet do 190km/h (T).

  • Długie przebiegi
  • zrównoważona jazda nawet w trakcie przewożenia ciężkich ładunków
  • Bezpieczne hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni
postępowa technologicznie opona, która nie uszczupla zasobów portfela

potężna budowa bieżnika i niski profil opony ograniczają podatność na ścieranie. Zagwarantuje to pokaźniejsze przebiegi i dłuższą żywotność opony.

Stabilność jazdy i trakcja na najwyższym poziomie choćby przy maksymalnej ładowności dzięki zaimplementowaniu nowej mieszanki.

Asymetryczny zarys bieżnika gwarantuje bezpieczne prowadzenie aut dostawczych na każdej nawierzchni wydajne odprowadzanie wody, dzięki czemu opona Matador MPS330 Maxilla 2 uwydatnia się wysoką odpornością na zjawisko aquaplaningu.

Gwarancja: 5 lat od daty produkcji.

Opis producenta: Matador to firma opon dla profesjonalistów, która należy do lubianej grupy Continental. Ma ponad 110 lat doświadczenia w rozwijaniu technice produkcji opon. Wieloletnie tradycje pozwalają dostarczyć na rynek innowacyjne i produktywne produkty, które spełniają zarówno wysokie oczekiwania producentów z branży motoryzacyjnej, a także wciąż zmieniającym się oczekiwaniom klientów z rynku wtórnego. Matador to postępowa, aktywna i pełna energii firma z wielkimi ambicjami.