Matador MPS330 235/65 R16 115 R promocja 2024

Cena614.62
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Matador
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 235
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości R
Indeks nośności 115
Typ pojazdu dostawczy
Poziom emisji hałasu 72 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

niezawodna propozycja na lato dla transportu lokalnego i długodystansowego

rodzaj bieżnika: asymetryczny, powiększone bezpieczeństwo na każdej nawierzchni, zwiększona żywotność opony, zmniejszone ryzyko aquaplaningu

Matador MPS330 Maxilla 2 to opona letnia klasy ekonomicznej stworzona dla samochodów dostawczych. Artykuł słowackiego producenta, który wchodzi w skład grupy Continental występuje w wymiarach od 14 do 16 cali i w indeksach prędkości nawet do 190km/h (T).

  • Długie przebiegi
  • jednostajna jazda nawet podczas przewożenia ciężkich ładunków
  • Bezpieczne hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni
postępowa technicznie opona, która nie uszczupla zasobów portfela

mocna kompozycja bieżnika i niski profil opony ograniczają podatność na ścieranie. Gwarantuje to większe przebiegi i dłuższą żywotność opony.

Stabilność jazdy i trakcja na najwyższym poziomie choćby przy maksymalnej ładowności dzięki zaimplementowaniu nowej mieszanki.

Asymetryczny zarys bieżnika zapewnia bezpieczne prowadzenie aut dostawczych na każdej nawierzchni efektywne odprowadzanie wody, dzięki temu opona Matador MPS330 Maxilla 2 uwydatnia się wysoką odpornością na zjawisko aquaplaningu.

Gwarancja: 5 lat od daty produkcji.

Opis producenta: Matador to producent opon dla profesjonalistów, która należy do uznanej grupy Continental. Posiada ponad 110 lat doświadczenia w rozwijaniu technice produkcji opon. Wieloletnie tradycje pozwalają dostarczyć na rynek nowoczesne i wydajne produkty, które spełniają zarówno wysokie kryteria producentów z branży motoryzacyjnej, a także wciąż zmieniającym się oczekiwaniom klientów z rynku wtórnego. Matador to innowacyjna, aktywna i pełna energii producent z wielkimi ambicjami.