Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92 Y promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Michelin Pilot Sport 4 225/40 R18 92 Y oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 539.04 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Michelin Pilot Sport 4 ( 225/40 ZR18 (92Y) XL )
539.04
Oponytanio.pl
Michelin Pilot Sport 4 ( 225/40 R18 92Y XL * )
587.78
Oponytanio.pl
Michelin Pilot Sport 4 ZP ( 225/40 ZR18 92Y XL runflat )
643.36
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Michelin
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 92
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 71 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technologicznE" Opona Michelin Pilot Sport 4 to opona, która może sie poszczycić świetnmi osiągami w każdych warunkach spotykanych poprzez kierowcę w okresie letnim.

w trakcie powstawania opony wykorzystane zostały doświadczenia ze sportów motorowych, żeby zapewnić użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, nieprzeciętną sterowność oraz doskonałą przyczepność jednocześnie na suchej jak i na mokrej nawierzchni.

szybkość reakcji opony na ruch kierownicy czyni pokonywanie ostrych łuków i zakrętów dużo prostszym i przyjemniejszym.MICHELIN PILOT SPORT 4. OD MYŚLI DO NATYCHMIASTOWEJ REAKCJI NA DRODZE.perfekcyjna sterowność i wysoka reakcyjność- technika „dynamic response" to aramidowo-nylonowe opasanie zapewniające staranne przenoszenie reakcji kierowcy na drogę - Ultra-reakcyjny wzór bieżnika bezustannie dopasowuje się do drogi, optymalizując powierzchnię styku z nawierzchniąWysoki poziom bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni- rewelacyjna przyczepność i hamowanie dzięki nowej mieszance gumy z udziałem elastomerów funkcjonalnych i krzemionki - szerokie i głębokie kanały wzdłużne adekwatnie odprowadzają wodęDoskonałe przebiegi opony właściwe dla firmy MICHELIN.- Obniżone opory toczenia wywołują niższą scieralność opony, dzieki czemu bieżnik zużywa sie powoli wydłużając tym samym okres eksploatacji opony.Opona opracowana we współpracy z konstruktorami prestiżowych marek i na podstawie doświadczeń ze sportów motorowych- Gama opon opracowana wspólnie z najbardziej wymagającymi producentami samochodów (BMW, Mercedes, Audi, Porsche)* - Rzeźba bieżnika zaprojektowana na podstawie doświadczeń zdobytych podczas Formuły E, WRC …Dla osób zinteresowanych technologią opony Pilot Sport 4 i jej przeważającymi cechami, przygotowaliśmy poniższą infografikę.

Powstała dzięki uprzejmości marki Michelin:...