Michelin Primacy 4 225/40 R18 92 Y promocja 2024

Cena532.28
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Michelin
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 92
Poziom emisji hałasu 68 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

nieszablonowa przyczepność na mokrych nawierzchniach. Nadzwyczajne osiągi w zakresie hamowania na mokrych nawierzchniach. Nr 1 wśród opon pod względem przebiegu:, który jest o 18 000 km dłuższy niż średni przebieg opony tej kategorii..

zastosowanie Opona MICHELIN Primacy 4 jest najnowszą wersją opon letnich firmy Michelin. Dedykowana jest do osobowych samochodów miejskich i samochodów kombi. Cechy zaopatrzona w innowacyjny bieżnik, przestrzeń do odprowadzania wody opony Michelin Primacy 4 powiększyła się o 22% w kontraście do modelu Primacy 3.

innowacyjna rzeźba gwarantuje nieszablonową przyczepność na mokrych nawierzchniach, choćby w przypadku sporego zużycia opony. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji mieszanki gumowej, opona Primacy 4 wykazuje wyjątkowe osiągi w zakresie hamowania na mokrych nawierzchniach, zachowując wszystkie właściwości nowego ogumienia, jak np.

długi okres żywotności. Opona Michelin Primacy 4 została wyekwipowana w nowy wskaźnik zużycia znajdujący się na dnie rowka, który pozwala w sposób nietrudny ocenić poziom zużycia opon. Solidne strony trafne bezpieczeństwo.

Nr 1 wśród opon ze względu na swój długi proces eksploatacji: pozwala przejechać 18 000 km więcej niż średni przebieg innych modeli. Perfekcyjne osiągi hamowania i przyczepności na mokrych nawierzchniach.