Nexen N'Fera Sport 235/40 R18 95 Y promocja 2024

Cena379.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:Nexen
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 235
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 95
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

NEXEN N'FERA Sport to letnia opona średniej klasy, która proponuje ultra wysokie osiągi, typowe dla modeli z segmentu sport - premium. NEXEN N'FERA Sport została zaprojektowana z myślą o autach posiadających pokaźniejszą moc silnika, a także o dynamicznych pojazdach miejskich.

sztywny blok centralny rozszerza reakcję układu kierowniczego i jej wzorowe podanie na drogę, dlatego manewrowanie jest szybsze i bardziej staranne. Znaczne bloki w strefie barkowej dbają o stabilność toru jazdy oraz pewne pokonywanie zakrętów.

szerokie rowki obwodowe, a także nacięcia boczne rozszerzają produktywność drenażu w trakcie deszczowych warunków pogodowych, dzięki czemu opona utrzymuje pewną przyczepność z nawierzchnią, a także pozwala skrócić drogę hamowania, by zapewnić bezpieczeństwo jazdy.

NEXEN N'FERA Sport to model uwydatniający się zachowaniem na mokrej nawierzchni i proponującym pełnie osiągów jeszcze w trudniejszych warunkach pogodowych, dlatego jest sugerowany kierowcom, którzy oczekują wysokiej efektywności jezdnej bez względu na pogodę a także jednostajnego komfortu i własności akustycznych.