Nexen N'Fera SU1 195/45 R15 78 W promocja 2024

Cena261.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Ucando.pl

Parametry

Producent:Nexen
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości W
Indeks nośności 78
Typ pojazdu osobowy

Opis

Ochrona przed aquaplaningiem rewelacyjne osiągi na suchej nawierzchni lepsze prowadzenie na zakrętach Niskie opory toczenia i dłuższy przebieg Cicha i wygodna jazda
Opona letnia Nexen N'Fera SU1 to opona rodzaju ultra high performance segmentu przeciętnego, zaprojektowana z myślą nie tylko o samochodach sportowych, ale i także o samochodach osobowych kompaktowych i ekskluzywnych. Korzyścią opon Nexen N'Fera SU1 są bardzo prawidłowe osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Południowo koreańskiej produkcji opony chwalone są za wspaniałą przyczepność i utrzymanie stabilności pojazdu w trakcie szybkiej jazdy i dynamicznego pokonywania zakrętów.
Asymetryczny bieżnik zezwala na zachowanie nieprzeciętnych osiągów niezależnie od warunków pogodowych. Opony N'Fera SU1 znakomicie radzą sobie w deszczowe dni. Układ czterech rowków obwodowych w bieżniku polepszają efektywność odprowadzania wody.
Rowki poprzeczne zwiększają efektywność hamowania na mokrej nawierzchni. Rowki wzdłużne i poprzeczne ochronią Cię przed wpadnięciem w poślizg i przed aquaplaningiem. Skutkiem będzie bezpieczniejsza i wygodna podróż.
Zoptymalizowana rzeźba bieżnika N'Fera SU1, a w szczególności potrójny blok centralny gwarantuje zachowanie stabilności w trakcie jazdy. Umożliwia precyzyjną i bezpieczną jazdę na suchej nawierzchni.
kompozycja bloku bocznego opony zapewnia maksymalną przyczepność do nawierzchni podczas pokonywania zakrętów. To jedna z najszczególniejszych korzyści, jeśli lubisz dynamiczną jazdę.
Opona, dzięki lepszej konstrukcji profilu i wykorzystaniu postępowej mieszanki, ma poprawione właściwości dotyczące oporów toczenia. Innowacyjna technologia mieszania gum wpłynęła na równomierne zużycie się opony, tym samym na pokaźniejszą jej trwałość. Dłuższy przebieg opony i niższe opory toczenia sprawiają, że jazda na tych oponach staje się oszczędna.
technika redukcji szumów wpływa na bardziej komfortową i cichszą jazdę. Podróżowanie na oponach Nexen N'Fera SU1 zapewni Tobie wspaniałe, sportowe wrażenia z jazdy.