Nexen N'Fera SU1 225/45 R17 94 Y promocja 2024

Cena639.93
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:Nexen
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 94
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

Ochrona przed aquaplaningiem wspaniałe osiągi na suchej nawierzchni lepsze prowadzenie na zakrętach Niskie opory toczenia i dłuższy przebieg Cicha i komfortowa jazda
Opona letnia Nexen N'Fera SU1 to opona typu ultra high performance segmentu przeciętnego, zaprojektowana z myślą nie tylko o samochodach sportowych, ale i również o samochodach osobowych kompaktowych i elitarnych. Korzyścią opon Nexen N'Fera SU1 są niezwykle prawidłowe osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Południowo koreańskiej produkcji opony chwalone są za nieprzeciętną przyczepność i utrzymanie stabilności pojazdu podczas prędkiej jazdy i dynamicznego pokonywania zakrętów.
Asymetryczny bieżnik umożliwia zachowanie znakomitych osiągów niezależnie od warunków pogodowych. Opony N'Fera SU1 świetnie radzą sobie w deszczowe dni. Układ czterech rowków obwodowych w bieżniku udoskonalają skuteczność odprowadzania wody.
Rowki poprzeczne powiększają produktywność hamowania na mokrej nawierzchni. Rowki wzdłużne i poprzeczne ochronią Cię przed wpadnięciem w poślizg i przed aquaplaningiem. Efektem będzie bezpieczniejsza i wygodna podróż.
Zoptymalizowana rzeźba bieżnika N'Fera SU1, a w szczególności potrójny blok centralny zapewnia zachowanie stabilności w trakcie jazdy. Pozwala na staranną i bezpieczną jazdę na suchej nawierzchni.
konstrukcja bloku bocznego opony gwarantuje maksymalną przyczepność do nawierzchni podczas pokonywania zakrętów. To jedna z najistotniejszych korzyści, jeśli uwielbiasz dynamiczną jazdę.
Opona, dzięki lepszej konstrukcji profilu oraz wykorzystaniu postępowej mieszanki, ma poprawione właściwości dotyczące oporów toczenia. Postępowa technologia mieszania gum wpłynęła na równomierne zużycie się opony, tym samym na większą jej wytrzymałość. Dłuższy przebieg opony i niższe opory toczenia sprawiają, że jazda na tych oponach staje się oszczędna.
technologia redukcji szumów wpływa na bardziej wygodną i cichszą jazdę. Podróżowanie na oponach Nexen N'Fera SU1 zapewni Tobie świetne, sportowe wrażenia z jazdy.