Pirelli P Zero 265/35 R19 98 Y promocja 2024

Cena1208.88
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Pirelli
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 265
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R19
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 98
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 73 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

DATA PRODUKCJI OPON podanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "informacje technicznE"Ten model został opracowany z myślą o samochodach najwyższej klasy z silnikami dużej mocy lecz może być wykorzystywany także w pojazdach przeciętnej klasy o mocnym silniku.

Jak największa kontrola podczas jazdy i sportowe osiągi to głowne właściwości P ZERO™. Model ten pozostał wybrany jako oryginalne wyposażenie do najbardziej zorientowanych na efektywność i maksymalną moc pojazdów na rynku.Opona charakteryzuje się asymetryczną rzeźbą bieżnika i stanowi wzorzec dla segmentu ultra sprawnych pojazdów.

parametry jezdneDynamiczne manewry i skręcanie stają się płynne i zrównoważone, ponieważ wykorzystano bark zewnętrzny z obszernymi sztywnymi blokami, dzięki którym powiększono sztywność boczną i reakcję na kierowanie.

wykorzystanie trzech konkretnych żeber w centralnej części spowodowało rozszerzoną sztywność i stałą powierzchnie styku opony z nawierzchnią w wyniku czego czego uzyskano genialną przyczepność oraz hamowanie równocześnie na morkrej jak i suchej nawierzchniZużycieOpona została wyprodukowana z innowacyjnej mieszanki z domieszką krzemionki dzięki czemu uzyskano dużą odporność opony jednocześnie na uszkodzenia mechaniczne jak i zużycie.

BezpieczeństwoTrzy pokaźne rowki natychmiastowo odprowadzają wodę co rozszerzona poziom bezpieczeństwa przy sytuacjach zagrażających utratą przyczepności opon na nawierzchniach pokrytych warstwą wody.Producent:PirelliPirelli to firma z ponad 140 letnią tradycją w produkcji opon.

producent Pirelli zawsze znajdowała się w czołówce światowych producentów, walnie przyczyniając się do rozwoju jakości i parametrów wytworzonych opon. Pirelli to włoska producent, która plasuje się na piątym miejscu na świecie pod względem sprzedaży opon.

Zwracała ona szczególną uwagę na nowości techniczne. Oferowany asortyment opon jest jednym z najistotniej złożonym w przemyśle. Pirelli oferuje opony typowe jak i do jazdy wyczynowej oraz z reguły sportowe....