Pirelli P Zero 275/35 R19 100 Y promocja 2024

Cena928.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:Pirelli
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 275
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R19
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 100
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 73 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

mocne strony:
  • zwiększona wydajność dla sportowej jazdy
  • Bezpieczeństwo i kontrola na mokrym
  • najkorzystniejsze właściwości trakcji i hamowania
Opis opony:

Opona referencyjna w segmencie opon o ultra wysokich osiągach Pirelli, wyjątkowa przez oryginalny, asymetryczny wzór bieżnika. Nadzwyczajna do pojazdów o najsilniejszych silnikach, pojazdów sportowych i wytwornych limuzyn. Punktem zwrotnym w historii gamy P Zero™ było przyznanie kolejnych homologacji wyposażenia podstawowego przez najistotniej prestiżowych producentów pojazdów na świecie. Asymetryczny wzór bieżnika gwarantuje najwyższe właściwości jezdne, zdolność hamowania, precyzyjną sterowność i kontrolę trakcji. Nieszablonowa na mokrych nawierzchniach, niezawodna i wszechstronna.

P Zero to wynik ciągłego dążenia do genialnych osiągów w kwestii bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, z równoległą redukcją negatywnego wpływu na środowisko naturalne dzięki obniżeniu oporów toczenia. Progresywna, nano-kompozytowa mieszanka bieżnika gwarantuje najwyższą przyczepność i stabilność prowadzenia. Umocniona struktura wewnętrza zagwarantuje, iż opony, które zaprojektowane zostały do jazdy na torze i na szosie mają najwyższe atrybuty jezdne, sportowy charakter i jednocześnie nieszablonowy komfort. Bloki bieżnika w zarysie litery "S" zapewniają niższy hałas podczas jazdy, a więc pokaźniejszy komfort prowadzenia.

Podstawowe homologacje: Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Ford, GM, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, MINI, Porsche, Seat, Volkswagen.

Uwaga wybór producenta i modelu pojazdu w interaktywnej aplikacji Pirelli pozwoli Ci zorientować się jakie opony są rekomendowane, zgodnie ze specyfikacją techniczną, homologacjami i listą dopuszczalnych zamienników. Wyświetlone wyniki służą tylko CELOM INFORMACYJNYM, za każdym razem PRZED dokonaniem zakupu NALEŻY UPEWNIĆ SIĘ w autoryzowanym punkcie sprzedaży Pirelli czy nie istnieją technologiczne lub prawne przeszkody do montażu wybranych opon.