Pirelli P Zero 285/40 R20 104 Y promocja 2024

Cena1543.5
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Pirelli
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 285
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 104
Typ pojazdu SUV

Opis

mocne strony:
  • rozszerzona wydajność dla sportowej jazdy
  • Bezpieczeństwo i kontrola na mokrym
  • najlepsze atrybuty trakcji i hamowania
Opis opony:

Opona referencyjna w segmencie opon o ultra wysokich osiągach Pirelli, wyjątkowa poprzez unikalny, asymetryczny wzór bieżnika. Idealna do pojazdów o najsilniejszych silnikach, pojazdów sportowych i ekskluzywnych limuzyn. Punktem zwrotnym w historii gamy P Zero™ było przyznanie kolejnych homologacji wyposażenia podstawowego poprzez najistotniej prestiżowych producentów pojazdów na świecie. Asymetryczny wzór bieżnika gwarantuje najwyższe właściwości jezdne, zdolność hamowania, skrupulatną sterowność i kontrolę trakcji. Wyjątkowa na mokrych nawierzchniach, bezusterkowa i wszechstronna.

P Zero to wynik ciągłego dążenia do nieprzeciętnych osiągów w kwestii bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, z równoległą redukcją negatywnego wpływu na środowisko naturalne dzięki obniżeniu oporów toczenia. Innowacyjna, nano-kompozytowa mieszanka bieżnika zapewnia najwyższą przyczepność i stabilność prowadzenia. Usztywniona struktura wewnętrza zagwarantuje, że opony, które zaprojektowane zostały do jazdy na torze i na szosie posiadają najwyższe atrybuty jezdne, sportowy charakter i równocześnie unikatowy komfort. Bloki bieżnika w profilu litery "S" zapewniają niższy hałas w trakcie jazdy, a więc obszerniejszy komfort prowadzenia.

Podstawowe homologacje: Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Ford, GM, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, MINI, Porsche, Seat, Volkswagen.

Uwaga wybór firmy i modelu pojazdu w interaktywnej aplikacji Pirelli pozwoli Ci zorientować się jakie opony są rekomendowane, zgodnie ze specyfikacją techniczną, homologacjami i listą dopuszczalnych zamienników. Wyświetlone wyniki służą wyłącznie CELOM INFORMACYJNYM, za każdym razem PRZED dokonaniem zakupu NALEŻY UPEWNIĆ SIĘ w autoryzowanym punkcie sprzedaży Pirelli czy nie istnieją techniczne lub prawne przeszkody do konstrukcji wybranych opon.