Uniroyal Rainsport 3 195/45 R14 77 V promocja 2024

Cena433.19
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Uniroyal
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R14
Indeks prędkości V
Indeks nośności 77
Poziom emisji hałasu 71 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Model RainSport 3 to opona letnia do jazdy sportowej w każdych warunkach atmosferycznych. Opona pasuje zarówno do szybkich samochodów sportowych, w tym modeli luksusowych i pojazdów rodzaju SUV, jak i do niedużych samochodów, takich jak Fiat 500 i Hyundai i20.

  • Aquaplaning: technika Skóry Rekina z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie

  • Prowadzenie: pełna kontrola w trakcie skręcania

  • Przyczepność: wysoka przyczepność na zakrętach

Uniroyal RainSport 3 to opona najnowszej generacji z technologią Skóry Rekina, dla której inspiracją była budowa skóry rekina. Opona eksponuje się zoptymalizowaną pod kątem przepływu wody budową bieżnika. Mniejsze turbulencje w trakcie przepływu wody wywołują przyspieszenie jej odprowadzania. Użytkownik może liczyć na wzrost oporności na aquaplaning, a także najlepsze parametry użytkowe na mokrej nawierzchni.


Specjalny wzór bieżnika sprawia wzrost powierzchni kontaktu opony z mokrą nawierzchnią, co oznacza pewność udoskonalonego panowania nad samochodem w trakcie manewru skręcania.


Konfiguracja Fast Curve Configuration w połączeniu z sprężystymi blokami bieżnika zapewnia wzrost powierzchni, w obrębie której dochodzi do przenoszenia sił na drogę. W związku z tym opona RainSport 3 zapewnia przyczepność także podczas prędkiego pokonywania zakrętów.


źródło: https://www.uniroyal.pl