Uniroyal Rainsport 5 205/45 R16 83 V promocja 2024

Cena467.51
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Uniroyal
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości V
Indeks nośności 83
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Uniroyal RainSport 5 - gwarancja bezpieczeństwa! Opona letnia klasy średniej. Dostępna jest w rozmiarach od 15 do 21 cali. Spełni oczekiwania świetnie w samochodach kompaktowych i autach przeciętnej i wyższej klasy, SUV-ach jak także wytwornych modelach sportowych.

  • Uniroyal to specjalista od opon deszczowych od roku 1969, a model RainSport 5 to nowa linia opon letnich, która została opracowana w celu połączenia najkorzystniejszych w swojej klasie osiągów na mokrej nawierzchni, większego przebiegu i wyśmienitej kontroli prowadzenia. Model gwarantuje długą, a także bezpieczną podróż w każdych warunkach pogodowych. By sprostać sportowym aspiracjom i przyjemności prowadzenia, opona RainSport 5 zagwarantuje nam lepszą kontrolę na suchej nawierzchni.
  • Bieżnik asymetryczny charakteryzują duże dwukierunkowe rowki w centrum, które zezwalają na prędkie odprowadzanie wody z powierzchni opony, świeże lamele Aqua-Twist (w trakcie zużywania opony lamela otwiera się i rozszerza aby zapewnić stały poziom bezpieczeństwa choćby przy niższej głębokości bieżnika) oraz Shark Skin Technology - we wzorze bieżnika zaimplementowano mikrostrukturę powierzchniową, która imituje łuski rekina. Uniemożliwia to produktywnie efektowi aquaplaningu. Progresywna mieszanka gumy posiada niski współczynnik ścierania, a powiększona sztywność konstrukcji bieżnika w części barkowej zapewnia mniejsze opory toczenia i redukcję hałasu zewnętrznego. Szerokie, na dodatek usztywnione żebro centralne zapewnia genialną precyzję kierowania i stabilność opony.
  • Dzięki niepowtarzalnemu projektowi i innowacyjnym technologiom RainSport 5 gwarantuje unikatową wydajność na mokrej nawierzchni, o czym świadczy osiągnięcie wartości A na etykiecie UE.

Nowa Uniroyal RainSport 5 łączy najlepsze w swej klasie osiągi na mokrej nawierzchni, zwiększony przebieg i wyśmienitą kontrolę prowadzenia.