Uniroyal Rainsport 5 225/55 R17 101 Y promocja 2024

Cena517.09
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Uniroyal
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 101
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Uniroyal RainSport 5 - gwarancja bezpieczeństwa! Opona letnia klasy przeciętnej. Przystępna jest w rozmiarach od 15 do 21 cali. Spełni oczekiwania doskonale w samochodach kompaktowych i autach przeciętnej i wyższej klasy, SUV-ach jak też elitarnych modelach sportowych.

  • Uniroyal to specjalista od opon deszczowych od roku 1969, a model RainSport 5 to nowa linia opon letnich, która została opracowana w celu połączenia najlepszych w swej klasie osiągów na mokrej nawierzchni, większego przebiegu i idealnej kontroli prowadzenia. Model zapewnia długą i bezpieczną podróż w każdych warunkach pogodowych. Aby sprostać sportowym aspiracjom i przyjemności prowadzenia, opona RainSport 5 zagwarantuje nam ulepszoną kontrolę na suchej nawierzchni.
  • Bieżnik asymetryczny cechują obfite dwukierunkowe rowki w centrum, które umożliwiają szybkie odprowadzanie wody z powierzchni opony, świeże lamele Aqua-Twist (podczas zużywania opony lamela otwiera się i zwiększa by zapewnić stały poziom bezpieczeństwa nawet przy niższej głębokości bieżnika), a także Shark Skin Technology - we wzorze bieżnika zastosowano mikrostrukturę powierzchniową, która imituje łuski rekina. Zapobiega to skutecznie efektowi aquaplaningu. Innowacyjna mieszanka gumy ma niski współczynnik ścierania, a powiększona sztywność konstrukcji bieżnika w części barkowej zapewnia mniejsze opory toczenia i redukcję hałasu zewnętrznego. Pokaźne, dodatkowo usztywnione żebro centralne zagwarantuje idealną precyzję kierowania, a także stabilność opony.
  • Dzięki unikalnemu projektowi i nowoczesnym technologiom RainSport 5 zapewnia wyjątkową wydajność na mokrej nawierzchni, o czym świadczy osiągnięcie wartości A na etykiecie UE.

Nowa Uniroyal RainSport 5 łączy najkorzystniejsze w swojej klasie osiągi na mokrej nawierzchni, rozszerzony przebieg i doskonałą kontrolę prowadzenia.