Barum POLARIS 3 165/80 R13 83 T promocja 2024

Cena347.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 165
Wysokość profilu 80
Średnica osadzenia R13
Indeks nośności 83
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa F
Poziom emisji hałasu 71 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technologicznE" Opona Polaris 3 to wyśmienity dobór dla oszczędnych kierowców, dzięki jej długiej żywotności oraz niskim oporom toczenia. Użyte "śnieżne łapacze" utrudniają przesuwanie się śniegu w kanałach bieżnika udoskonalając tym samym przyśpieszanie i hamowanie na ośnieżonej drodzę.Barum Polaris 3 to sugestia skierowana do kierowców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo w zimowych podróżach w dostępnej cenie.

Opory toczenia: Dodatkowy obwodowy kanał w cześci barkowej, który został użyty przy budowie Polaris 3, umożliwia pełną kontrolę i przyczepność pojazdu w zimowych warunkach na ośnierzonych, czy oblodzych drogach.

dodatkowo wpływa na zmniejszenie oporów toczenia pozwalając radować się użytkownikom niższym zużyciem paliwa podczas podróży.Cecha: Dodatkowy obwodowy kanał w części barkowejEfekt: Niższe opory toczeniaKorzyść: Zmniejszone zużycie paliwaProwadzenie na mokrej drodze:obszerne rowki umieszczone w części barkowej opony w połączeniu z lamelami o rozmaitej głębokości sprawiają, iż opona momentalnie i produktywnie odprowadza wodę, śnieg, czy błoto pośniegowe, gwarantując tym samym nadzwyczajną przyczepność w każdych warunkach, które mogą zaskoczyć kierowcę zimową porą.Cecha: szerokie rowki w części barkowejEfekt: Rowki tworzą efekt wycieraczki, doskonale odprowadzając wodęKorzyść: wspaniałe prowadzenie na mokrej drodzeTrakcja/Hamowanie na śniegu:Opona Barum Polaris 3 pozostała zaopatrzona w technologię tzw: "Śnieżnych Łapaczy", które zapobiegają przedostawaniu się śniegu do kanałów bieżnika.

System ten upraszcza ruszanie w zimowych warunkach, a także istotnie skraca drogę hamowania, sprawiając, że staję sie ono bardziej sprawne. Dzięki czemu opona może poszczycić się wysoką wytrzymałością na poślizg, gwarantując równocześnie bezpieczeństwo użytkowników w zimowych warunkach.Cecha: "Śnieżny łapacz" w kanałach bieżnikaEfekt: nieprzeciętna przyczepność na śnieguKorzyść: trafne przyśpieszanie i hamowanie na śnieguŻywotność:Kierunkowa rzeźba bieżnika połączona z różną głębokościa lameli niezaprzeczalnie i zauważalnie wpływa na ograniczenie zużycia bieżnika.

dzięki temu model Polaris 3 oferuje użytkownikowi dłuższą żywotność opony, a także stabilne osiągi poprzez cały okres eksploatacji.Cecha: Lamele o zróżnicowanej głębokości po przekątnejEfekt: obszerniejsza odporność oznacza dłuższą żywotnośćKorzyść: Dodatkowa oszczędność Producentem i gwarantem jakości opon jest firma: BarumHistoria producenta Barum sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Na początku marka produkowała… buty i podeszwy do butów. Aż z powodów ekonomicznych najpierw Bata zaczęła inwestować w rynek opon i w końcu doszło do fuzji trzech firm – Bata, Rubena i Mitas, i to od pierwszych liter tych firm powstała nazwa Barum.

obecnie firma należy do grupy Continental AG. Podstawową filozofią producenta Barum jest dobra opona w interesującej cenie na podstawie mądrych rozwiązań. Z roku na rok pozycja tej firmy jest coraz mocniejsza, a opony Barum są produktami zaufanymi wśród konsumentów.

Europejskie zakłady Barum stanowią jedne z najistotniej nowoczesnych w całej Europie, a każda opona poddawana jest detalicznemu audytowi. Barum to opony genialnej jakości, zagwarantuje o długim przebiegu, komforcie cichej jazdy, a także bezpieczeństwie.

Opony Barum to opony na każdą porę roku, zarówno dla osobówek jak i samochodów większych. Genialnie znana jest linia Brillantis, która w klasie ekonomicznej akcentuje się na tle swych konkurentów. Zaś opony Polaris, sugerowane na zimę, to niejednokrotnie wybierane przez kupujących gumy zapewniające bardzo bezpieczną jazdę.

Przy zakupie, proszę zapoznać się ze specyfikacja opon tej firmy....