Barum POLARIS 3 165/80 R14 85 T promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Barum POLARIS 3 165/80 R14 85 T oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 173.17 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Opona Barum POLARIS 3 165/80R14 85T 2020
173.17
oponki24.com.pl
Opona Barum POLARIS 3 165/80R14 85T 2021
174.40
oponki24.com.pl
Barum POLARIS 3 165/80R14 85T 3PMSF
181.00
AutoButy.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 165
Wysokość profilu 80
Średnica osadzenia R14
Indeks nośności 85
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa F
Poziom emisji hałasu 71 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technologicznE" Opona Polaris 3 to wspaniały wybór dla oszczędnych kierowców, dzięki jej długiej żywotności, a także niskim oporom toczenia. Zastosowane "śnieżne łapacze" utrudniają przesuwanie się śniegu w kanałach bieżnika ulepszając tym samym przyśpieszanie i hamowanie na ośnieżonej drodzę.Barum Polaris 3 to propozycja skierowana do kierowców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo w zimowych podróżach w przystępnej cenie.

Opory toczenia: Dodatkowy obwodowy kanał w cześci barkowej, który został wykorzystany przy budowie Polaris 3, zezwala na pełną kontrolę i przyczepność pojazdu w zimowych warunkach na ośnierzonych, czy oblodzych drogach.

w dodatku wpływa na zmniejszenie oporów toczenia pozwalając cieszyć się użytkownikom niższym zużyciem paliwa podczas podróży.Cecha: Dodatkowy obwodowy kanał w części barkowejEfekt: Niższe opory toczeniaKorzyść: Zmniejszone zużycie paliwaProwadzenie na mokrej drodze:duże rowki umieszczone w części barkowej opony w połączeniu z lamelami o rozmaitej głębokości powodują, że opona błyskawicznie i skutecznie odprowadza wodę, śnieg, czy błoto pośniegowe, gwarantując tym samym rewelacyjną przyczepność w każdych warunkach, które mogą zaskoczyć kierowcę zimową porą.Cecha: obszerne rowki w części barkowejEfekt: Rowki tworzą efekt wycieraczki, znakomicie odprowadzając wodęKorzyść: perfekcyjne prowadzenie na mokrej drodzeTrakcja/Hamowanie na śniegu:Opona Barum Polaris 3 została wyekwipowana w technikę tzw: "Śnieżnych Łapaczy", które uniemożliwiają przedostawaniu się śniegu do kanałów bieżnika.

System ten usprawnia ruszanie w zimowych warunkach i wyraźnie skraca drogę hamowania, powodując, że staję sie ono bardziej produktywne. Dzięki czemu opona może poszczycić się wysoką odpornością na poślizg, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo użytkowników w zimowych warunkach.Cecha: "Śnieżny łapacz" w kanałach bieżnikaEfekt: idealna przyczepność na śnieguKorzyść: optymalne przyśpieszanie i hamowanie na śnieguŻywotność:Kierunkowa rzeźba bieżnika połączona z rozmaitą głębokościa lameli ewidentnie i zauważalnie wpływa na ograniczenie zużycia bieżnika.

dzięki czemu model Polaris 3 oferuje użytkownikowi dłuższą żywotność opony i jednostajne osiągi poprzez cały okres eksploatacji.Cecha: Lamele o przeróżnej głębokości po przekątnejEfekt: obszerniejsza solidność oznacza dłuższą żywotnośćKorzyść: Dodatkowa oszczędność Producentem i gwarantem jakości opon jest marka: BarumHistoria firmy Barum sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Na początku firma produkowała… buty i podeszwy do butów. Aż z powodów ekonomicznych najpierw Bata zaczęła inwestować w rynek opon i w końcu doszło do fuzji trzech firm – Bata, Rubena i Mitas, i to od pierwszych liter tych firm powstała nazwa Barum.

obecnie producent należy do grupy Continental AG. Podstawową filozofią marki Barum jest dobra opona w ciekawej cenie na podstawie mądrych rozwiązań. Z roku na rok pozycja tej marki jest coraz mocniejsza, a opony Barum są produktami zaufanymi wśród kupujących.

Europejskie zakłady Barum stanowią jedne z najszczególniej innowacyjnych w całej Europie, a każda opona poddawana jest detalicznemu audytowi. Barum to opony nieprzeciętnej jakości, zagwarantuje o długim przebiegu, komforcie cichej jazdy oraz bezpieczeństwie.

Opony Barum to opony na każdą porę roku, zarówno dla osobówek jak i samochodów obszerniejszych. Perfekcyjnie znana jest linia Brillantis, która w klasie ekonomicznej akcentuje się na tle swoich konkurentów. Zaś opony Polaris, rekomendowane na zimę, to często wybierane przez konsumentów gumy zapewniające niezwykle bezpieczną jazdę.

Przy zakupie, proszę zapoznać się ze specyfikacja opon tej producenta....