Barum POLARIS 3 185/55 R14 80 T promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Barum POLARIS 3 185/55 R14 80 T oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 225.12 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Opona Barum POLARIS 3 185/55R14 80T 2021
225.12
oponki24.com.pl
Opona Barum POLARIS 3 185/55R14 80T 2020
230.51
oponki24.com.pl
Barum POLARIS 3 185/55R14 80T 3PMSF
231.00
AutoButy.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 185
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R14
Indeks nośności 80
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa F
Poziom emisji hałasu 71 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

DATA PRODUKCJI OPON przekazanA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "dane technicznE" Opona Polaris 3 to znakomity wybór dla oszczędnych kierowców, dzięki jej długiej żywotności, a także niskim oporom toczenia. Zastosowane "śnieżne łapacze" utrudniają przesuwanie się śniegu w kanałach bieżnika ulepszając tym samym przyśpieszanie i hamowanie na ośnieżonej drodzę.Barum Polaris 3 to propozycja skierowana do kierowców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo w zimowych podróżach w przystępnej cenie.

Opory toczenia: Dodatkowy obwodowy kanał w cześci barkowej, który pozostał użyty przy budowie Polaris 3, pozwala na pełną kontrolę i przyczepność pojazdu w zimowych warunkach na ośnierzonych, czy oblodzych drogach.

ponadto wpływa na zmniejszenie oporów toczenia pozwalając radować się użytkownikom niższym zużyciem paliwa w trakcie podróży.Cecha: Dodatkowy obwodowy kanał w części barkowejEfekt: Niższe opory toczeniaKorzyść: Zmniejszone zużycie paliwaProwadzenie na mokrej drodze:znaczne rowki umieszczone w części barkowej opony w połączeniu z lamelami o przeróżnej głębokości powodują, iż opona momentalnie i wydajnie odprowadza wodę, śnieg, czy błoto pośniegowe, gwarantując tym samym doskonałą przyczepność w każdych warunkach, które mogą zaskoczyć kierowcę zimową porą.Cecha: obszerne rowki w części barkowejEfekt: Rowki tworzą efekt wycieraczki, wspaniale odprowadzając wodęKorzyść: wyśmienite prowadzenie na mokrej drodzeTrakcja/Hamowanie na śniegu:Opona Barum Polaris 3 została wyekwipowana w technikę tzw: "Śnieżnych Łapaczy", które zapobiegają przedostawaniu się śniegu do kanałów bieżnika.

System ten usprawnia ruszanie w zimowych warunkach, a także istotnie skraca drogę hamowania, powodując, iż staję sie ono bardziej wydajne. Dzięki czemu opona może poszczycić się wysoką opornością na poślizg, zapewniając równocześnie bezpieczeństwo użytkowników w zimowych warunkach.Cecha: "Śnieżny łapacz" w kanałach bieżnikaEfekt: rewelacyjna przyczepność na śnieguKorzyść: optymalne przyśpieszanie i hamowanie na śnieguŻywotność:Kierunkowa rzeźba bieżnika połączona z najróżniejszą głębokościa lameli bezsprzecznie i zauważalnie wpływa na ograniczenie zużycia bieżnika.

dzięki temu model Polaris 3 oferuje użytkownikowi dłuższą żywotność opony i stabilne osiągi poprzez cały okres eksploatacji.Cecha: Lamele o różnej głębokości po przekątnejEfekt: większa wytrzymałość oznacza dłuższą żywotnośćKorzyść: Dodatkowa oszczędność Producentem i gwarantem jakości opon jest producent: BarumHistoria marki Barum sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Na początku marka produkowała… buty i podeszwy do butów. Aż z powodów ekonomicznych najpierw Bata zaczęła inwestować w rynek opon i w końcu doszło do fuzji trzech firm – Bata, Rubena i Mitas, i to od pierwszych liter tych firm powstała nazwa Barum.

aktualnie firma należy do grupy Continental AG. Podstawową filozofią marki Barum jest dobra opona w niebanalnej cenie na podstawie mądrych rozwiązań. Z roku na rok pozycja tej producenta jest coraz mocniejsza, a opony Barum są produktami zaufanymi wśród klientów.

Europejskie zakłady Barum stanowią jedne z najbardziej nowoczesnych w całej Europie, a każda opona poddawana jest detalicznemu audytowi. Barum to opony wyśmienitej jakości, zagwarantuje o długim przebiegu, komforcie cichej jazdy oraz bezpieczeństwie.

Opony Barum to opony na każdą porę roku, jednocześnie dla osobówek jak i samochodów obszerniejszych. Nadzwyczajnie znana jest linia Brillantis, która w klasie ekonomicznej eksponuje się na tle swych konkurentów. Zaś opony Polaris, polecane na zimę, to niejednokrotnie wybierane poprzez klientów gumy zapewniające szczególnie bezpieczną jazdę.

Przy zakupie, proszę zapoznać się ze specyfikacja opon tej producenta....