Barum POLARIS 3 235/60 R16 100 H promocja 2024

Cena562.14
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 235
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 100
Indeks prędkości H
Typ pojazdu osobowy
Efektywność paliwowa F
Poziom emisji hałasu 71 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Opona Polaris 3 to rewelacyjny wybór dla oszczędnych kierowców, dzięki jej długiej żywotności i niskim oporom toczenia. Użyte "śnieżne łapacze" utrudniają przesuwanie się śniegu w kanałach bieżnika udoskonalając tym samym przyśpieszanie i hamowanie na ośnieżonej drodzę.Barum Polaris 3 to sugestia skierowana do kierowców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo w zimowych podróżach w przystępnej cenie.

Opory toczenia: Dodatkowy obwodowy kanał w cześci barkowej, który został zastosowany przy budowie Polaris 3, umożliwia pełną kontrolę i przyczepność pojazdu w zimowych warunkach na ośnierzonych, czy oblodzych drogach.

na dodatek wpływa na zmniejszenie oporów toczenia zezwalając radować się użytkownikom niższym zużyciem paliwa w trakcie podróży.Cecha: Dodatkowy obwodowy kanał w części barkowejEfekt: Niższe opory toczeniaKorzyść: Zmniejszone zużycie paliwaProwadzenie na mokrej drodze:obszerne rowki umieszczone w części barkowej opony w połączeniu z lamelami o różnej głębokości sprawiają, iż opona ekspresowo i wydajnie odprowadza wodę, śnieg, czy błoto pośniegowe, gwarantując tym samym nadzwyczajną przyczepność w każdych warunkach, które mogą zaskoczyć kierowcę zimową porą.Cecha: pokaźne rowki w części barkowejEfekt: Rowki tworzą efekt wycieraczki, świetnie odprowadzając wodęKorzyść: nieprzeciętne prowadzenie na mokrej drodzeTrakcja/Hamowanie na śniegu:Opona Barum Polaris 3 została wyekwipowana w technikę tzw: "Śnieżnych Łapaczy", które zapobiegają przedostawaniu się śniegu do kanałów bieżnika.

System ten usprawnia ruszanie w zimowych warunkach, a także istotnie skraca drogę hamowania, sprawiając, iż staję sie ono bardziej wydajne. Dzięki temu opona może poszczycić się wysoką odpornością na poślizg, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo użytkowników w zimowych warunkach.Cecha: "Śnieżny łapacz" w kanałach bieżnikaEfekt: rewelacyjna przyczepność na śnieguKorzyść: adekwatne przyśpieszanie i hamowanie na śnieguŻywotność:Kierunkowa rzeźba bieżnika połączona z najróżniejszą głębokościa lameli ewidentnie i zauważalnie wpływa na ograniczenie zużycia bieżnika.

dzięki temu model Polaris 3 proponuje użytkownikowi dłuższą żywotność opony oraz jednostajne osiągi poprzez cały okres eksploatacji.Cecha: Lamele o różnej głębokości po przekątnejEfekt: większa solidność oznacza dłuższą żywotnośćKorzyść: Dodatkowa oszczędność Producentem i gwarantem jakości opon jest firma: BarumHistoria producenta Barum sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Na początku producent produkowała… buty i podeszwy do butów. Aż z powodów ekonomicznych najpierw Bata zaczęła inwestować w rynek opon i w końcu doszło do fuzji trzech firm – Bata, Rubena i Mitas, i to od pierwszych liter tych firm powstała nazwa Barum.

aktualnie firma należy do grupy Continental AG. Podstawową filozofią firmy Barum jest dobra opona w atrakcyjnej cenie na podstawie mądrych rozwiązań. Z roku na rok pozycja tej producenta jest coraz mocniejsza, a opony Barum są produktami zaufanymi wśród konsumentów.

Europejskie zakłady Barum stanowią jedne z najistotniej nowoczesnych w całej Europie, a każda opona poddawana jest detalicznemu audytowi. Barum to opony doskonałej jakości, gwarantuje o długim przebiegu, komforcie cichej jazdy i bezpieczeństwie.

Opony Barum to opony na każdą porę roku, równocześnie dla osobówek jak i samochodów obszerniejszych. Genialnie znana jest linia Brillantis, która w klasie ekonomicznej eksponuje się na tle swych konkurentów. Zaś opony Polaris, rekomendowane na zimę, to niejednokrotnie wybierane przez klientów gumy zapewniające szczególnie bezpieczną jazdę.

Przy zakupie, proszę zapoznać się ze specyfikacja opon tej firmy....