Barum Polaris 5 155/70 R13 75 T promocja 2023

Cena193.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 155
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R13
Indeks nośności 75
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 71 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - genialna trakcja na śniegu.

stosowny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach wyraźnie poprawia przyczepność na barkach pokaźnie polepsza przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli ulepszoną przyczepność opony we wszelkich kierunkach podczas kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna budowa profilu na środku polepsza przyczepność poprzeczną na śniegu. Zagwarantuje to wyjątkowo prawidłową trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych poprawia odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Dodatkowe wyżłobienia w obszarze barkowym optymalny kontakt z podłożem i tym samym udoskonalone przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych zapewnia zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

udoskonalona struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o różnorodnej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy dobór w zimie.

  • wyśmienita trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o korzystnych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A lub B) gwarantują krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają choćby za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać większy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki czemu zniżysz również liczba emitowanego poprzez twój samochód dwutlenku węgla.