Barum Polaris 5 185/70 R14 88 T promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Barum Polaris 5 185/70 R14 88 T oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 202.93 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Opona Barum POLARIS 5 185/70R14 88T 2021
202.93
oponki24.com.pl
Barum POLARIS 5 185/70R14 88T 3PMSF
216.00
AutoButy.pl
Opona Barum POLARIS 5 185/70R14 88T 2020
216.21
oponki24.com.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 185
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R14
Indeks nośności 88
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - wyśmienita trakcja na śniegu.

adekwatny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach istotnie udoskonala przyczepność na barkach pokaźnie polepsza przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli udoskonaloną przyczepność opony we wszelkich kierunkach w trakcie kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna konstrukcja profilu na środku polepsza przyczepność poprzeczną na śniegu. Zagwarantuje to wyjątkowo korzystną trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych polepsza odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Dopełniające wyżłobienia w obszarze barkowym trafny kontakt z podłożem i tym samym udoskonalone przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych zapewnia zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

udoskonalona struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o zróżnicowanej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy wybór w zimie.

  • rewelacyjna trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o dobrych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A lub B) zapewniają krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają nawet za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać obszerniejszy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki temu zmniejszysz jeszcze ilość emitowanego poprzez twój samochód dwutlenku węgla.