Barum Polaris 5 195/55 R16 91 H promocja 2024

Cena401.27
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 91
Indeks prędkości H
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 72 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Zimowe bezpieczeństwo dla Twojej rodziny

Barum Polaris 5 to opona zimowa klasy ekonomicznej wytworzona dla samochodów osobowych, SUV oraz z napędem 4x4. To progresywny artykuł, który rewelacyjnie spełni oczekiwania w każdych warunkach zimowych. Charakterystyczny kierunkowy bieżnik zagwarantuje przyczepność na śniegu, a także pewne prowadzenie pojazdu a gęsta sieć lameli o najróżniejszej głębokości wydłuża pokaźnie trwałość opony. Opony Barum Polaris 5 występują w kilkudziesięciu wymiarach od 13" do 19".

  • nadzwyczajna trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe
Zachowanie na śniegu

adekwatny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach pokaźnie udoskonala przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli ulepszoną przyczepność opony we wszelkich kierunkach podczas kontaktu z nawierzchnią drogi. Specjalna konstrukcja profilu na środku udoskonala przyczepność poprzeczną na śniegu. Zagwarantuje to wyjątkowo korzystną trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

parametry na mokrej nawierzchni

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych polepsza odprowadzanie wody z bieżnika na mokrej nawierzchni. Uzupełniające wyżłobienia w obszarze barkowym słuszny kontakt z podłożem i tym samym ulepszone przyleganie opony do mokrej nawierzchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych gwarantuje stabilne i bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni.

Komfort

ulepszona struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o przeróżnej długości po obu stronach bieżnika ogranicza hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odprężającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.