Barum Polaris 5 195/65 R15 95 T promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Barum Polaris 5 195/65 R15 95 T oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 217.84 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Opona Barum POLARIS 5 195/65R15 95T XL 2020
217.84
oponki24.com.pl
Barum POLARIS 5 195/65R15 95T XL 3PMSF
218.00
AutoButy.pl
Opona Barum POLARIS 5 195/65R15 95T XL 2021
228.63
oponki24.com.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R15
Indeks nośności 95
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - idealna trakcja na śniegu.

stosowny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach wyraźnie ulepsza przyczepność na barkach pokaźnie polepsza przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli ulepszoną przyczepność opony we wszystkich kierunkach w trakcie kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna kompozycja profilu na środku polepsza przyczepność poprzeczną na śniegu. Zapewnia to wyjątkowo dobrą trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych polepsza odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Dodatkowe wyżłobienia w obszarze barkowym trafny kontakt z podłożem i tym samym lepsze przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych zapewnia zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

ulepszona struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o rozmaitej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy wybór w zimie.

  • nieprzeciętna trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o dobrych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A albo B) zapewniają krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi podczas jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają choćby za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać obszerniejszy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki temu zmniejszysz także ilość emitowanego przez twój samochód dwutlenku węgla.