Barum Polaris 5 215/35 R18 84 V promocja 2024

Cena644.1
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony zimowe
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R18
Indeks nośności 84
Indeks prędkości V
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni C

Opis

Polaris 5 - rewelacyjna trakcja na śniegu.

stosowny układ klocków z poprzecznymi nacięciami w centralnym użebrowaniu i na barkach pokaźnie poprawia przyczepność na barkach znacznie ulepsza przyczepność na śniegu. Specjalny układ wielofunkcyjnych lameli lepszą przyczepność opony we wszelkich kierunkach podczas kontaktu z nawieszchnią drogi. Specjalna kompozycja profilu na środku poprawia przyczepność poprzeczną na śniegu. Gwarantuje to wyjątkowo korzystną trakcję, krótką drogę hamowania i bezpieczną jazdę na zaśnieżonych drogach.

Bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Lepsze rozmieszczenie rowków wzdłużnych i poprzecznych udoskonala odprowadzanie wody z bierznika na mokrej nawierzchni. Uzupełniające wyżłobienia w obszarze barkowym trafny kontakt z podłożem i tym samym ulepszone przyleganie opony do mokrej nawieszchni. Takie rozmieszczenie rowków wzdłóżnych i poprzecznych gwarantuje zrównowarzone i bezpieczne zachowanie na mokrej nawieszchni.

Wyższy komfort z myślą o relaksującej podróży.

ulepszona struktura bieżnika z inaczej zestopniowanymi klockami o różnorodnej długości po obu stronach bieżnika ogranicz hałas toczenia. Uzyskany w ten sposób poziom hałasu sprzyja odpręrzającej jeździe i ograniczeniu stresu kierowcy i pasażerów.

Właściwy dobór w zimie.

  • genialna trakcja na śniegu
  • Bezpieczne zachowanie na mokrej nawierzchni
  • Wyższy komfort z myślą o relaksującej jeździe

Przyczepność na mokrej nawierzchni - opony o dobrych własnościach na mokrej nawierzchni (klasa A albo B) zapewniają krótszą drogę hamowania na mokrych drogach, co czyni je bezpieczniejszymi w trakcie jazdy w deszczu.

Opory toczenia - opony odpowiadają nawet za 20% zużycia paliwa. Jeśli chcesz pokonywać większy dystans na jednym zbiorniku paliwa, wybierz opony o wyższej kategorii. Dzięki czemu obniżysz ponadto liczba emitowanego przez twój samochód dwutlenku węgla.